Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti szoktátok nézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti szoktátok nézni azokat az oldalakat ahol a fiúknak adnak randizási, csajozási, leszólítási tippeket?

Figyelt kérdés
Ha igen miért nézitek? Ez nekünk fiúknak van, hogy befűzzünk titeket. :D Elszoktátok olvasni a standard csajozós dumákat meg azt, hogy hogy érdemes leszólítani egy csajt? És ha utána valahol egy ilyen fiúval találkoztok aki ezeket próbálná nektek beadni akkor elkergetitek vagy kinézet és kisugárzás alapján azért adtok neki esélyt? :)

2012. aug. 24. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen...:D azért hogy tudjam ha ilyennel állítanak oda akkor nem csak beszélgetni jöttek...:D :D De amúgy nem tudom miért de én ezt mindig kiszúrom :S lehet abba kellene hagynom ezek olvasását :D :D
2012. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jót mosolyogni rajta.


Annyi idiótaságot összehordanak egy-egy ilyen oldalon,hogy áhh...


Ne játszd meg magad,nincs értelme.

2012. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Én meg világ életemben (vagy (12 éves koromtól nővérem maitt is) női magazinokat meg netes oldalakat olvasgattam és nem azért mert homár lennék vagy metroszexuális vagy mi az.


Úgy ismerem a nőket mint a tenyeremet. ajánlom bárkinek, jobban megy majd a randizás, ismerekedés és egy hosszútávú párkapcsolat is, ha ismered a nőket. :)

2012. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasznos válaszolóval értek egyet:) Nekem ez élőben jutott, mindig sok lányismerősöm volt, közeli barátok is. Na amiket ők mondtak fiúkról, dumákról, helyzetekről, azt szépen elraktároztam:D Jól jött:)
2012. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Természetesen nekem is hozzájött ez később, kb. 15 éves koromig volt aktívabban ez amit írtam, utána nyitotabb személyiség lettem , na meg fejben is érett voltam, bizonyította is, hogy szinte minden barátom, ismerősöm idősebb volt akikkel meg volt a közös téma,

és bizony nekem is sok lány barát jutott, közeli barátok is,(most is így van) és ahogy mondod Te is, ezt frankón elraktározza az agyunk, ez hasznos dolog.

2012. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, és azért, hogy röhögjek. Akkora hülyeségeket tudnak tanácsolni.
2012. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam nézegetni ilyen oldalak, mert:

1, kegyetlenül sokat lehet némelyiken röhögni

2, én eléggé öhm... nagyszájú lány vagyok. nem egyszer előfordult már velem, hogy ilyen sablonszöveggel leszólítottak buszon, utcán. könnyebb a szintén vicces (nem feltétlenül elutasító) visszavágást nem random kitalálni ;)

2012. dec. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!