Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon létezik olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon létezik olyan lány, aki hozzám hasonlóan naponta gondol szerelemre és lelkesen keresi a párját vagy csak én vagyok ilyen túlbuzgó, szerelemre szomjas, fiúként? Hol lehet az a lány, akivel egészet alkotnék végre és nem éreznék ürességet?

Figyelt kérdés

Próbálkozom már több éve, társkeresőktől kezdve személyes leszólításokig, de semmi, pedig tudom, hogy nem is lánynak bejöttem már külsőre.

Vajon hol van az a lány, aki szeretetre, párra vágyik jelenleg is, akit ölelhetnék, csókolhatnék, szerethetnék, akivel minden együtt töltött perc öröm lenne.



2012. szept. 10. 21:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:44


Én megyek :)

2012. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 lala98 ***** válasza:
Hidd el,van ilyen lány! Majd rád talál.
2012. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Attól, mert ffi, még ugyanúgy vannak érzései. Kitartás, ha ilyen lelkes vagy, biztosan lesz egy nagyon szerencsés lány, akit boldoggá teszel! ;)
2012. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én itt vagyok neked baby. $ <3
2012. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!