Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek az olyan fiúkról, akik soha nem isznak egyetlen korty szeszesitalt sem és kocsmába sem járnak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 20:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok és énis ugyanilyen vagyok mint te. Nemjárok bulihelyekre, kocsmákba, nem cigizem, nem iszom. 2 éve hogy van barátnőm és ő se ilyen beállítottságú. Ne tévesszen meg az, ha egy lánynak ez bejön és visszaél vele...
2012. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Kicsit pontosítani kellene a dolgokat! Most nem iszik,kocsmázik,drogozik.MOST!! Mivel a jövőbe nem lát,biztosra ne vegyen semmit.

37F

2012. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Tipikusan jó fiú! :) Ami nem baj, nekem volt már ilyennel dolgom. Szerintem a lánytól is függ, hogy neki mi jön be. Engem egy dolog zavart ebben a kapcsolatban, hogy néha rosszul éreztem magam amiatt, mert kicsit ittam és néha-néha elszívtam egy szál cigit. Ettől egy kicsit kényelmetlenül éreztem magam vele, pedig ő soha egy rossz szót nem szólt. Így tudtam, hogy ez a kapcsolta nem lesz tartós... De ahogy fent is említettem: a lánytól is függ.
2012. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Nekem nem jönnek be az ilyen "jófiúk"...az én barátom cigizik és néha iszik is még jár bulizni de rosszul is érezném magam mellette ha nem ilyen lenne mert én is szoktam szórakozóhelyekre járni még piálni. Cigizni mondjuk nem cigizem csak néha-néha egy szálat szivok.
2012. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
9-esnél a pont. Ugyanezeket leírhattam volna én is magamról, szóval kéretik nem általánosítani:)
2012. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jó dolog :) 18L
2012. szept. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

szerintem ez nagyon jó és szép


de az igazság ott van a kilences válaszolónál :)

2012. szept. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nagyon megbecsülném!

Sajnos az én környezetemben nagyon ritka az ilyesmi,de azért jó látni,hogy vannak még rendes fiúk is :)

2012. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
92%

Látom megjelentek az öntudatos antialkoholisták és nem-dohányzók, akik azt gondolják, hogy aki dohányzik és baráti összejöveteleken megiszik 5-6 sört, azok aztán minimum maffiózók:)

Legalábbis nem tudom mással magyarázni, hogy a 9-es válaszolót és mindenkit aki egyetértett vele, lepontozták:D

2012. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!