Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek az olyan fiúkról, akik soha nem isznak egyetlen korty szeszesitalt sem és kocsmába sem járnak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 20:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

erre kíváncsi vagyok én is, de eddig nem imponált senkinek hogy nem iszok, de hátrány sem volt.


én nem kávézok, sem cigi, sem pia, de hát nincs a fejemre írva :D

2012. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Fiúként mondom, hogy nem lenne bajom egy ilyen lánnyal. Az alkoholt még csak-csak megértem. De a kocsmába/szórakozóhelyre nem-járással csak magával szúr ki. Saját magát rekeszti ki a tzársai közül. Mert bizony nem lehet találkozni mindig valakinél. Jobb egy semleges hely, ahol eltakarítanak utánunk, stb. és csak egymással foglalkozhatunk, beszélgethetünk. Járni pedig biztos, hogy nem járnék ilyen lánnyal, mert nekem viszont jól esik ilyen helyekre beülni, és úgy múlatni az időt. Nem tetszene, ha ő sosem tartana velem. Rólad van szó egyébként a kérdésben?
2012. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát, nem is tudom... nem hátrány, csak érdekes, körülöttem mindenki szokott sörözni :) De szerintem nincs vele baj, ő is csak ember :)
2012. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
különleges!
2012. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
+ Emellett nem cigizik, nem kávézik, nem drogozik.
2012. szept. 8. 20:36
 6/19 anonim ***** válasza:

kérdező, te vagy én?:D


első vagyok

2012. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A semmi alkohol/cigi/kávé/drog rám is igaz.
2012. szept. 8. 20:43
 8/19 anonim ***** válasza:

juj

nagyon örülnék egy ilyen fiúnak


biztos rendes, hűséges vagy


+nálam az hogy nem cigizik az egy gigantikus pluszpont

2012. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

#8


Ez egyáltalán nem biztos. Én cigizek, alkoholizálok és kávézok is. Ennek ellenére egyszer sem fordult még meg a fejemben, hogy az eddigi barátnőim közül bármelyiket is megcsaljam, sőt reggelit/vacsorát is szoktam készíteni a páromnak és a házimunkában rendszeresen besegítek neki.

Csak azért mondom, hogy ilyen hülyeségeknek nem kell egyből bedőlni...

2012. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
az ilyen fiúk teljesen rendben vannak:D én sem szeretem az alkoholt és én sem járok kocsmákba. én nagyon örülnék, ha a leendő párom olyan lenne, mint amilyet leírtál. szóval ne aggódj, szerintem sok lány csak örülne ezeknek a tulajdonságoknak:)
2012. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!