Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mit jelent szerinted?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent szerinted?

Figyelt kérdés
A fősulin nemrégiben megismert szaktársam egy esti szakos buli után hazakísért (nem esett neki útba), de a végén a másnap esti bulival kapcsolatban úgy nyilatkozott, hogy egy másik lány szaktársammal (nem nevezném meg) fog konzultálni (gondolom hogy mikor-merre legyen a találkozás).

2012. szept. 7. 23:34
 1/7 Mókusgyilkos ***** válasza:

hát: ha orvosira jártok akkor megértem a szóhasználatot, ha nem akkor ekkora sznobot még az életbe nem láttam :D


1 esti lerészegedünk táncolunk az asztalon piás üveggel a kezünkbe 2 szexi csaj között típusú buliról nem szokás "konzultálni" :)

2012. szept. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem azt a csajt megdugja, téged meg elfelejt mert nem tudott gerincre vágni
2012. szept. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem orvosira járunk..

Nem, inkább ilyen piálgatós összejövetel volt, lerészegedésnek nem nevezném. Az élet negy dolgainak megvitatása folyt...

Egyébként nem azért, de ez a másik lány okosabb mint én, de hogy szexinek nem nevezhető, az biztos.

2012. szept. 8. 00:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Mokusgyilkos!

Szerintem bolcseszek... :)

2012. szept. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Légy szíves inkább az én kérdésemre válaszolj :)

Egyébként mit számít hogy hova járunk? :D

2012. szept. 9. 23:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Ok, bocsi :))))

Szerintem nem jelent semmit. Az a gond, hogy nem veled akart konzultalni? :)

Lehet, hogy nem akart nyomulni, lehet, hogy nem is akar semmit toled.

Tetszik neked a srac?

Nehogy ez miatt elkezdj vele bunkozni!

Vard meg, hogy hogy viselkedik a bulin veled!

Varom a kovetkezo kerdesed! :)

2012. szept. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De miért áldoz rám 1 órát a napjából, ha nem akar tőlem semmit?

Hát, tetszene..


Amúgy ma konkrétan elaludt mellettem órán, úgyhogy azt hiszem, nem lehetek túl izgató a számára...


Fiúk, hogy van ez nálatok?

2012. szept. 10. 22:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!