Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizesse a számlát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizesse a számlát?

Figyelt kérdés
Mindkét felet a fiú, vagy fele-fele? Elvárják, elvárhatják a lányok, hogy mindent a fiú fizessen az első néhány randin?

2012. aug. 31. 14:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ez kortól is függ. Nyílván egy 15-16 éves fiúcska nem tud kicsengetni 5-6 ezreket randira.


Felnőtt korosztályban pedig eggyértelmű hogy a férfi állja a számlát és ez akár később is mehet igy ha komolyra fordul a dolog. (pl ilyen esetben meg a nő vesz mást pl összeköltözés esetén ő veszi az ételt, fizeti a számla felét)

2012. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Mókusgyilkos ***** válasza:
Viki: nem vagyok az az éttermes pasi de mennyi lehet v 5k? már ha nem 60 fogásos borozgatós de ilyet meg 1. randira kb pazarlás :D
2012. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az fizessen aki elhívta a másikat.
2012. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, én vagyok túl régimódi. 39 éves nő vagyok, és én még anno úgy tanultam, hogy az illem úgy kívánja, hogy a férfi fizet!


Ha valami oknál fogva a nő fizet, akkor azt úgy kell megoldani, hogy vagy előtte odaadni a pasinak a pénzt, vagy diszkréten átcsúsztatni, de a számlát a férfi fizesse ki!


Számomra megalázó lenne, ha nőként nekem kellene fizetni, és valószínűleg soha többet nem mennék el a férfival sehová.


Ha a férfinak kevés a pénze, ne vigye a nőt puccos helyre, be lehet ülni egy presszóba egy kávéra, vagy üdítőre, vagy el lehet menni fagyizni.


Egy éttermi számlát meg kompenzálhat egy nő azzal, hogy kb ugyanolyan arányban ő hívja el magához a férfit ebédre, vagy vacsorára, ilyenkor természetesen a nő vásárol be, a férfi max a bort viszi. Egy vacsit is meg lehet oldani egyszerűen, olcsón... vagy akár drágábban is.


Elhiszem, hogy kevés a pénze a mai fiataloknak, de megsúgom, nekünk se volt több.


De azért könyörgöm... egyenjogúság ide, vagy oda, azért ne cseréljük már fel a szerepeket, ne essünk át a ló túloldalára! A nő maradjon nő, a férfi pedig legyen FÉRFI!

2012. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#10 ez nagyon nevetséges felfogás....


Jó érzés ha a fiú fizet...de az, hogy mindig.. na az már nevetséges....nem ettől lesz 'igazi' férfi valaki...

Én azért szeretem a saját kajámat fizetni(pl.: gyros,buciburger,üdítő) szerintem ez a normális...bár én "csak" 16 vagyok...

2012. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem legelőször a férfi,mert az illem szerint így a helyes.

Viszont utána viszonozhatja a lány is.

Nem szeretem azokat a lányokat,akik elvárják hogy minden egyes alkalommal a pasi fizessen mindent,szerintem ez oltári nagy taplóság,kihasználás.Már nem a lovagi korban élünk,a nők is dolgozhatnak,egyenjogúak,tehát nekik is van keresetük.

Ha elfogadja hogy a pasi meghívja,illik viszonozni legalább pár alkalommal.

Mi mindig úgy csináljuk hogy egyszer ő,egyszer én.

De szerintem a "Fizess mindig te,mert te vagy a pasi!" felfogás elég baromság.

2012. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
# 14 régen sem csak a férfiak álltak mindent ugyanis szinte minden ételt és italt a nők intéztek és rohadtul nem volt divat étteremben enni.
2012. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

10. vagyok, és a 14. minden szavával egyetértek, nagyjából ezt akartam mondani, csak lerövídítettem.


És nem attól lesz egy férfi igazi férfi, hogy mindig ő fizet, mert ez kevés hozzá, kell más is...


De egy igazi férfi természetesnek veszi, hogy ő fizet mindig.


És most nem a tini fiúkra gondolok, hanem a felnőtt érett férfiakra, én sem vagyok rég tini...

2012. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
az elso randin te fizess mindent tapasztalatbol mondom;;)
2012. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
az egyház
2012. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!