Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki fizesse a fogamzásgátlót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizesse a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

a párommal 4 éve vagyunk együtt, 19 évesek vagyunk. Mivel suliba járunk, és nincs jövedelmünk a szüleim fizetik a fogamzásgátlót. Ebből adódnak viták, mert szerintem illene, ha a felét kifizetné a barátom, hogy ne csak rám háruljon minden.. Ez lenne a minimum szerintem, ha már nekem kell szedni, nekem kell felelősséget vállalni (a hosszútávú mellékhatásokról nemis beszélve). Felvetettem ezt neki, mire az anyja fellázadt hogy én ezt hogy képzelem, "jóhogynem ők fogják fizetni az én gyógyszeremet" mire én mondtam neki, hogy ez nem teljesen igaz, hogy az ÉN gyógyszerem, ugyanis a fia miatt is szedem nemcsak magam miatt... Igazságtalannak érzem ezt... A szexhez két ember kell, a teherbe eséshez is, de hogy védekezzek az csak az én dolgom lenne??? Vagyis mivel ez másképpen nem oldható meg, mivel hogy csak nőknek van tabletta, csak az én dolgom lenne a költségeit állni??

Szerintetek kinek van igaza ebben a dologban? (Ne ajánljátok a gumit, egy hosszútávú kapcsolatban az elég kellemetlen, és ugyan ugy pénzbe kerül amit ugyancsak nekem kellenee megvennem. (szerintük)


2012. aug. 29. 08:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Felesben kell fizetni. Ez teljesen természetes dolog szerintem. Ha meg nem tetszik akkor megmondod, hogy mostantól gumi, azt meg ugye ő veszi fel szóval fizesse ilyen alapon.
2012. aug. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
94%

Annyira de annyira szeretem a hülyéket, párod szülei visszamaradottak, igen is közösen kell fizetni az ilyet, ne hagyd magad semmiféle esetben, ugyanis neked van igazad, bár az ilyeneknél nézz rá mosolyogj, és kérdezd meg magadban, h "ez volt a leggyorsabb hímivarsejt, milyen volt a többi?", viccet félretéve, igen is közösen kell az ilyet fizetni, ha tetszik nekik ha nem, ez nem egy sima megfázás elleni gyógyszer, hanem ha nem szeretnék, h nagymama és nagypapa legyen a megszólítás, akkor talán kéne gondolkodni egy kicsit, bár az a baj a föld IQ hányadosa állandó, csak egyre többen vagyunk rá.


23/f

2012. aug. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
közösben kell. nálunk a barátom dolgozik, így általában ő ad rá pénzt... mikor tanult még akkor is felesben ment, pedig nem azért mert annyira el volt eresztve pénzzel, hanem így érezte...
2012. aug. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
3. vagyok. tényleg neked van igazad. a szülők meg kicsit hülyék már bocsi. 23f jó volt a vicc a végén :D
2012. aug. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Ha ilyen sötét fukar parasztok a srác szülei az szégyen. Létezik diákmunka, hogy a gyógyszer felét kifizesse a párod vagy biztos akad zsebpénze. A párod miként kezeli a témát?

Ha ő is így gondolja az már gáz és megfontolhatnád a jövőtöket... képzeld mi lenne ha gyereketek születne...

Én a gyógyszer felét mindig kifizettem de volt, hogy az egészet.

2012. aug. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

elég hülye felfogásuk van az tuti. Az én barátom rögtön fizetni akarta de maradtunk a feles fizetésnél, így a leg korrektebb :)

18/l

2012. aug. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Olyan egyszerü. Megmondod a párodnak ha nem fizeti ki a felét (MINIMUM!!) addig nincs dugás. Csak-csak kibirod te is. A szüleivel te ne beszélj ilyesmikröl. A pároddal beszéld meg, hogy honnan veszi a pénzt az legyen az ö dolga.
2012. aug. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező.

Szerintem teljes mértékben igazad van.

Fizessen Orbán Viktor is!! :DD

2012. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Végülis igazad van. Bár mi nem felesbe fizetjük..anyám nem is fogadná el ,hogy kifizesse a felét.
2012. aug. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az nincs benne a cikkben, hogy a srác szegény-e vagy sem. Mert azért valljuk be, ha szegények, és a számlákra se nagyon futja, akkor igencsak megterhelő átvállalni még a fogamzásgátló összegének felét. Ebbe se a kérdező, se pedig az előttem szólók egyike se gondolt bele?!
2012. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!