Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy mi fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mi fiúk sokkal nehezebb bírjuk a pár nélküli létet, mint a lányok?

Figyelt kérdés
Lehet csak azét, mert a lányok dugatják magukat bulikban és így ők ezért bírják jobban? Talán, ha mi fiúk is dughatnánk, akkor jobban bírnánk egyedül sokáig?

2012. aug. 30. 23:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze általánosságban a fiúkhoz, az önértékelési zavarodhoz, és ahhoz, hogy az "még nem repültél ki otthonról" fogalmazzak igy :) A nők valójában sokkal inkább társfüggőek, mint a férfiak, mert úgy vannak nevelve.
2012. aug. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, miből gondolod, hogy a fiúk ezt nehezebben bírják? én is ugyanúgy szenvedek a pártalanságtól, ez nem nemtől függ. a lányok meg miért tudnák ezt csillapítani bulikban ha mások d*gják őket? ahhoz is kell egy fiú..
2012. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdés ostobaság úgy ahogy van. Férfinak lenni állati jó, én is az vagyok hahhhaaa :)) Hogy miért jó? Mert ha nem kapsz puncit ezer féle okok miatt, akkor fizethetsz magadnak, luxusprosti van rengeteg, playmate szintűek, és máris célban vagy. Nekem jó, bármikor kezemben lehet az eszköz.

De a nők ilyen téren hátrányosak, igazán ők nem kúrathatják magukat, ha nincs paskó, aki érdeklődne iránta, ha felé sem finganak, akkor öreglányként a kisállataival élheti ki csak magát. Szomorkás.

A nőknek szerencsétleneknek sokkal nehezebb, csak ezt akartam kihozni ebből, és nekik nem minden a szex, férfinak kb 70% ban a szex, 30% ban a lelki társ kell. Nőknél ez az arány pont a fordítottja. Nők megvannak szex nélkül is, ha van sok barátnő, akkor van leleki társuk, és nincs hiányérzetük. Palinak viszont lehet ezer barátja, de a 70% os szükségletét a cimborákon nem valószínű hogy kiéli. Ennyi a magyarázat. Azért bírják a nők jobban férfi nélkül, mint a pali puncika nélkül.

2012. szept. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!