Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minel tovabb varok a dologgal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minel tovabb varok a dologgal, annal nehezebb lesz? (21L)

Figyelt kérdés

Szoval, 21 vagyok, es meg nem volt baratom. Lett volna 1-2 srac, de en egyik fele sem ereztem semmit. Aki meg nekem tetszett, az meg azt sem tudta, hogy a vilagon vagyok.

Most van egy srac, ismerkedünk, es bar meg nem talalkoztunk, nem hiszem, hogy reszemröl lehetne valami... Aranyos, jo fej, de nem fogott meg benne semmi. (De meg varok a taliig, mielött tenyleges velemenyt tudnek mondani.)

Nem tudom, hogy mi lenne a megoldas. Mostanaban nem vagyok tul romantikus hangulatban, de lassan ideje lenne elkezdeni ezt az egesz pasizos dolgot, nem?

Van meg valaki, aki szinten 20oneves, es meg nem volt baratja, baratnöje? Ö nem tart a dologtol? Nem szokott mar hozza az egyedüllethez?


2012. máj. 19. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vágj bele...fölösleges tovább húzni...inkább fiatalon tapasztald meg h mit is vársz a pasiktól. Azért nem hiányzik mert még nem tudod, hogy milyen..Biztos sokan vannak még ebben a helyzetben de szerintem nem kell tartanod a dologtól. Az egyedülléthez meg sztem ne akarj hozzászokni :D
2012. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jelen vagyok, ugyanígy vagyok mint te, ugyanannyi idősen. :)

Én rosszul érzem magam egyedül, de ez az egész dolog szerintem nincs időhöz kötve. Persze ideje lenni elkezdeni, de az valahogy nem úgy megy. Pl. én nem egy laza lány vagyok, aki sitty-sutty ismerkedik.

Nem kell attól tartani, hogy egyedül maradunk, majd jön, ha itt az ideje. :)

2012. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Amíg nem tudod mit hagysz ki, nem tudhatod, hogy megéri -e kihagyni. :)
2012. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért vannak előnyei annak ha elkezded időben, ahogy előttem is írták, egy két tapasztalat és kudarc után rájössz milyen pasi kell neked pontosan, és hogy te mit tudsz nyújtani nekik. Ugyanakkor nem késtél le semmiről. Én is 21 évesen jöttem össze a barátnőmmel(most 22 vagyok) és nem érzem azt hogy nagyon elkéstem, de néha érzem annak a hiányát hogy tapasztalatlan vagyok.

Ugyanakkor ha nagyon válogatsz akkor idő után rájössz hogy nem lehet a hercegre várni. Senki se tökéletes, és neked meg kell tanulni mindenkiben elfogadni valamennyire a hibákat. Egy kapcsolat kompromisszumokból áll legtöbbször. És ha csak vársz arra hogy a kiszemelted észrevegyen akkor meg is érdemled ha nem fog. Értem hogy azt akarod hogy feléd nyissanak, de jeleket küldjél. Vagy ha valaki nyit feléd akkor azt próbáld értékelni. Nem kell sietni, de meg kell találni azt a közép utat hol már teszel a dologért de nem ugrasz bele egyből egy kapcsolatba.

2012. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, a tapasztalatszerzés enm rossz dolog, de azért annak is vannak hátrányai. egy a lényeg, ne azért akarj pasit, mert ideje lenne. Ki mondja meg, hogy mikor van ideje?

Legyél nyitott, de ne azért ugorj bele valamibe, mert úgy gondolod már ezt kellene csinálni.

2012. máj. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Csegi89 ***** válasza:
Csak azért ne ugorj bele, mert 'ideje lenne elkezdeni'. Majd jönni fog a dolog magától, ne félj. Nekem is 21 évesen jött el a szerelem. 22F
2012. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!

Nem fog azert kesöbb egy srac furcsanak tartani, mert 20on akarhany evesen se voltam meg senkivel? Egyre kevesebb a normalis srac, akit nem hagyna rögtön ott...

2012. máj. 19. 17:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Igazából elég sok srác van akit ez nem zavarna, sőt talán még tetszene is nekik hogy az elsők lehetnek neked. Bár én tudom hogy soha többet nem fogok szűz csajjal összejönni. Persze lehet valaki megváltoztatja majd a véleményem :)
2012. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én is húszévesen jöttem össze az első barátommal. előtte nem volt rossz egyedül, de miután szakítottunk... huhh. onnantól kezdve már nem tudtam elképzelni, hogyan bírtam ki addig egyedül, a valakihez való tartozás érzése nélkül. nincs jobb érzés annál, ha szeretünk valakit és ő is viszont szeret minket. enélkül lehet élni, de nem nagyon érdemes (szerintem) :).


viszont abban igazad van, hogy irtó nehéz manapság "megfelelő" partnert találni - úgy értem, olyat, akivel hasonló az értékrendszerünk, és igen is fontos az is, hogy tetsszen a külseje. velem az a baj, hogy ha pl. társkereső oldalon (lehet, hogy van, aki szerint ciki, de ez is egy lehetőség) ír valaki, megnézem a profilképét, és ha az alapján nem tudom elképzelni, hogy valaha is "úgy" érjen hozzám, vagy hogy hagynám, hogy pl. megcsókoljon, szóval, ha a külseje alapján "nem jön be", akkor írhat akármilyen kedves és szép dolgokat, abból már nem lesz semmi.


egyébként, nem hiszem, hogy az olyan fiúk/férfiak, akik már elég érett gondolkodásúak és nem csak a bulikon vagy a szexen jár az eszük, zavarónak találnák, hogy ők lennének az elsők egy nő életében. az én akkori barátom kifejezetten örült neki, és azt mondta, hogy ezáltal sokkal értékesebb vagyok a szemében, mint azok, akik ugyan tapasztaltak, de már végigment rajtuk kb. a fél város.

2012. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok:(

18l

2012. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!