Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Fura lenne, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fura lenne, ha egy fiú csak barátkozni szeretne veletek, mert ő nem a gyors nyomulások híve, hanem a lesz, ami lesz a kapcsolatból dologé?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy inkább lányokkal haverkodni, barátkozni érdemesebb, mint egyből letámadni,hogy bejössz nekem. Én csak szeretnék egy lány barátot, akivel mindent meg tudunk beszélni és, akivel mindig számíthatunk a másikra, de nem kell, hogy bármi több legyen. Valahogy mindig is hiányzott egy igazi lány barát az életemből. Most is csak fiú barátaim vannak és vannak dolgok, amikben jobban tudnék egy lánnyal beszélgetni, meg úgy alapból jól jönne most egy lány barátsága nekem lelki okokból is. Én hajdú-bihari vagyok, de valahogy már unom, hogy minden lány azt hiszi, hogy az ismerkedés alatt egyből a járást kell érteni.

2012. aug. 30. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj már, és amig te barátkozol a lányokkal, ki az a hülye aki nem szedi fel előled? Te barátkozol velük hetekig, más meg pár nap után elhívja valahova... ?Várom az ellenérveid.
2012. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó ha ellenkező nemű barátod van,sokat megtudhatsz a másik nemről.


Évekkel ezelőtt volt egy nagyon jó lány barátom,vele nagyon szerettem lógni,jól éreztem magam vele.Én ha tehetném többel szeretnék ismerkedni,de sajnos van egy romboló részem ami a kapcsolat egy szintjén elindul bennem

és könyörtelenül megszakítatja a kapcsolatunkat.


Szerintem jó dolog,és az is hogy ha a sors is úgy akarja akár össze is jöhettek.

2012. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fura? Inkább azt mondanám, nem gyakori eset vagy.

Velem (mint lánnyal) ez fordítva volt. Ha egy fiúval/férfival elindult valami beszélgetés vagy barátkozás-féle, azt valahogy mindig megszakították a külsőmre, vagy egyéb tulajdonságaimra utaló, már-már udvarlásszámba menő dicséretek. Még ez sem lett volna gond önmagában, de ha részemről nem volt viszonzott a testi vonzalom (akár a helyzet miatt is), akkor le is álltak a további érdeklődéssel.

Férfi és nő között, bár szerintem lehetséges, de ritka a barátság. Teljesen természetesnek tartom, ha egy ilyen szexbe, vagy komolyabb kapcsolatba torkollik idővel. De az, hogy valakit visszatartson a másiktól, ha az nem rögtön a férfit/nőt látja benne... Nekem is unalmas és érthetetlen.

2012. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, leírom mégegyszer, az esetek 99%ban esélyed se lesz, ha csak barátkozol, esetleg nézheted, ahogy a sok "férfiállat" fel akarja szedni, illetve buliban végig taperolja ( ez a rosszabbik eset) , a jobbik meg az, hogy egy normálisabb identitású egyén elhívja randira, aki ugye nem te leszel. De lásd jó szívemet hagytam 1 % esélyt, hogy a lányok agyának arra a részére hatsz, hogy ez a lassú víz partot mos típus, és amig te 3 hónapig barátkozol, ő nem fog ránézni se senkire. (manapság nem ez a trend, úgyhogy..) őszintén és semmi rossz akarattal mondom neked, hogy ne barátkozz, én ár megtapasztaltam, ennek értelme nincs, ha többet akarsz a végén mint barátság... persze, ha eleve barátság a cél akkor csak hajrá, az mindig beválik.
2012. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!