Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemesebb kilépni ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemesebb kilépni ebből a kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok a barátommal már másfél éve, viszont ez távkapcsolat. Sajnos sokszor egy hónapban csak egyszer látom. Elejinte jó volt közöttünk minden(hittem én) de aztán kiderült hogy megcsal engem(találkozgatott más lányokkal, de nem szex téren csalt meg). Amikor erre rájöttem ezt megbocsájtottam neki, mert úgy gondolom mindenki megérdemel egy esélyt(még sok esélyt adtam neki). Közben rájöttem megint hogy folyamatosan meg csal engem és befejeztem vele a kapcsolatot. Ő összejött egy másik lánnyal akivel 2 hónapot volt együtt és mikor vele vége lett hozzám jött vissza engem keresett. Én visszafogadtam mert szerelmes voltam belé nagyon. Ezután találkoztunk és rá pár napra megint összejött azzal a lánnyal akivel vége lett neki. De kb. egy napig utána már megint engem keresett... Megint visszafogadtam. Azóta vele vagyok és még nem csalódtam eddig benne, azt állítja hogy már ő is szerelmes belém és tényleg komolyan gondolja velem. Viszont, neki van már egy gyereke és az élettársával él akitől van a gyereke. Ő azt állítja, hogy nem jó a kapcsolatuk és nemfog vele maradni ha a gyerek eléri azt a kort h dönteni tudjon, h kinél akar lenni. Nem szerető vagyok, mert a szülei is tudnak rólam. Igazából félek bízni már benne a csalódások után és félek attól, hogy akármikor jóra fordulhat a kapcsolatuk az élettársával. És annak ellenére, hogy távkapcsolat, tudnánk többször találkozni de mindig hónapok múlva látom.:S Jobb lenne kilépni ebből a kapcsolatból, vagy folytassam vele tovább, hisz idővel velem lesz vagy sem?:/ lehet neki így komoly kapcsolata, vagy kalandként kezel? Értelmes válaszokat várok. 19/L és ő is 19.
2012. aug. 25. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Kernek toled egy dolgot, megpedig azt hogy elvezd az eletet,mert meg csak 19 eves vagy.

Ez pedig abban nyilvanulna meg, ha vegleg szakitanal ezzel a fiuval, mert a szerelem idovel ugyis elmulik, s nem eri meg, hogy egy ilyen alak mellett pazarold el a legszebb eveid.

Szerinted normalis az amit csinal veled, nemhogy ennyi, hanem egyetlen megcsalast sem szabadott volna megbocsajtanod neki.

Nem ezt erdemled, nem egy olyan eletet, amiben minden nap azon agyalsz, hogy vajon epp kivel csal meg. Terj magadhoz es lepj ki ebbol a kapcsolatbol.

2012. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebbe már belekezdeni is kár volt, nem még 38-szor "újrakezdeni". Komolytalan időpocsékolás az egész.
2012. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A te hibád. Egy esélyt mindenki érdemel, de te sokat adtál neki, amivel vissza is él szépen. De ez is csak a te hibád, nem vagy elég következetes. Ha kimondod, hogy vége, akkor legyen is úgy.
2012. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdésem az lenne, hogy amikor leírtad mindezt, akkor nem olvastad vissza? Mert megvallom őszintén, ha én ezt kérdezném és visszaolvasnám előtte, már nem is kéne megjeleníteni a kérdést, mert egyből tudnám a választ. Itt nem a távolság a gond, hanem a te naivitásod. Nem értem miért nincs annyi önbecsülésed, hogy ne aláztasd meg magad újra és újra. Én sok erőt és kitartást kívánok neked, ahhoz is hogy szakíts vele és ahhoz is, ha esetleg vagy olyan buta és vele maradsz. AZ ilyen ember nem képes igazán szeretni. Ezt tapasztalatból tudom.
2012. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!