Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szerelmes vagy egy srácba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagy egy srácba, de ő azt mondja csak szexet akar, belemennél?

Figyelt kérdés

eddig úgy volt, hogy járunk, utána keményen elutasított. de én szerettem volna vele találkozni, hogy jobban megismerjen, stb stb

nem győzött lerázni, tiszta szégyen.

de most közölte, hogy találkozik velem, ha lesz szex...


2012. aug. 29. 11:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
mondhatnám úgy, vagy ez, vagy végképp semmi a sráccal
2012. aug. 29. 12:21
 12/15 anonim ***** válasza:
mivel én írtam azt h belemennék, így ha tényleg ígyse úgyse lenne ebből kapcsolat akk meg TUTI belemennék!!
2012. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
:)
2012. aug. 29. 12:42
 14/15 anonim ***** válasza:

Figyelj.. objektíven nézve a dolgokat, ha belemész akkor örömlány vagy... Együtt töltött percekért valakivel aki nem is szeret, a saját tested adod... ne menj bele.. imádkozz énekelj, relaxálj és lépj tovább a srácon.. ha ilyet volt képes mondani akkor inkább ne is beszélj vele többet... Nem tudom hogy lehetsz még mindig szerelmes belé ha olyat volt képes mondani, hogy csak akkor találkozik veled ha lesz szex... ez undorító és visszataszító o.O

Aki meg azt mondja hogy menj bele az hidd el hogy csak szórakozik...

2012. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hát én nem szórakozok, tényleg belemennék, am meg majd eldönti... nem tudom te mit hiszel utolsó h senki nem tart szexkapcsit vagy mi?
2012. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!