Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szerelmes vagy egy srácba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagy egy srácba, de ő azt mondja csak szexet akar, belemennél?

Figyelt kérdés

eddig úgy volt, hogy járunk, utána keményen elutasított. de én szerettem volna vele találkozni, hogy jobban megismerjen, stb stb

nem győzött lerázni, tiszta szégyen.

de most közölte, hogy találkozik velem, ha lesz szex...


2012. aug. 29. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ne menj bele
2012. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
csak jobban kötődnél hozzá de ő még mindig csak szexet akarna csak rosszab lenne
2012. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele. Nemcsak mert megalázónak érezném, hanem mert ha nem ugyanazt akarjuk egymástól, akkor semmi értelme.
2012. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én nem. Jobban fájna, meg csak kihasználná, hogy szeretem, nem is hiszem, hogy törődne azzal, hogy nekem jó legyen...

Nem.

21L

2012. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én belemennék!!! Sztem nem is bánnám meg, közben azt gondolnám h együtt vagyunk és úgy élveznék el.. isteni lenne :D
2012. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

csak attól félek, ha belemennék, mégjobban lenézne

habár, nekem már úgy is mindegy valószínű, nem sokat érek a szemében, sőt

2012. aug. 29. 12:09
 7/15 anonim ***** válasza:

"valószínű, nem sokat érek a szemében, sőt"


A szex után majd annyi fog változni, hogy a saját szemedben sem érsz majd semmit.

2012. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ugyan... találj már egy másik pasit, aki nem ilyen szánalmas...
2012. aug. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
az már más kérdés h lenézne-e, de valszeg igen, könnyű prédának fog tekinteni, aki bármibe belemegy a szerelemért és még azt is fogja gondolni h ha vele, akkor mással is megcsinálnád, így kapcsolat ebből nem lesz vagy ha igen akk rövid
2012. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
de eddig sem, enélkül sem lett belőle kapcsolat..
2012. aug. 29. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!