Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nagy darab lennék vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagy darab lennék vagy magas, akkor több lánynak jönnék be? Miért nem kelendőek az aranyos, pici fiúk manapság?

Figyelt kérdés

Aki alacsony és vékony az már ássa el magát, mert minden lány egy nagydarab, testes, kigyúrt vagy mackós fiúra vágyik vagy egy magas góliátra, ez olyan kiábrándító!


Átkozott genetika, őseim mind alacsonyak voltak, így nyílván ezt örököltem, de fiúként átok alacsonynak lenni, senkinek sem kell alacsony pasi, még az alacsony lányoknak sem. MIndnekinek a 175-180cm magas fiúk számítanak kelendőnek vagy az ennél is nagyodbb testűek, magasabbak.



2012. aug. 28. 18:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Olvasd már el az azutáni hozzászólásomat is, ott megértettem a hasonlatot, és tovább is vittem, megcáfolva azt!
2012. aug. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Tudod, mit? Akkor szenvedj. :) Sose voltam kigyúrva, inkább dagadt vagyok, nem vagyok magas és mégis mindig volt csajom. Nem fogsz rájönni, neked miért nem megy. Sajnáld magad, szenvedj csak, biztos az a megoldás. :)
2012. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Lehet h magas nem vagy, de alacsony se, v ha igen, akkor nagyon jóképű v gazdag lehetsz. Testalkatból már van akinek ez jön be, van akinek az. Amúgy meg már rég rájöttem h miért nem megy, mert alacsony, csúnya és csóró vagyok. Ez a 3 együtt teljesen esélytelenné tesz egy férfit.
2012. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

174 vagyok, 100 kiló és olyan csóró, mint az állat. Rohadtul nem vagyok jóképű sem.

Talán nem a suli legnagyobb k*rvái után kéne nyálzani. Vannak lányok, akik szerint esélytelen, hogy pasijuk legyen, mert nincs pénzük drága cuccokra, nem p*csáskodnak és nincs nagy mellük, amit kipakolhatnának. Úgy érzik, esélytelen. Nahát... durva ez a tinikor. :)

Aki meg a kevésbé értelmes, de "fullos" muffkátlikra vágyik, az kapja össze magát, ne itt bömböljön.

El se tudjátok képzelni, mennyivel nehezebb csajt találni, ha már vége lesz a sulinak, és dolgoztok. Na, akkor majd lehet a pénzt hibáztatni. :D

2012. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

174 cm már pont határeset, úgy már 1-2 lánynak bejöhetsz.


"Vannak lányok, akik szerint esélytelen, hogy pasijuk legyen, mert nincs pénzük drága cuccokra, nem p*csáskodnak és nincs nagy mellük, amit kipakolhatnának. Úgy érzik, esélytelen."

Az ilyen lányok azért gondolják ezt, mert csak a legjóképűbb pasikat veszik észre, azokat meg nem, akiknek pont ők kellenének.


"El se tudjátok képzelni, mennyivel nehezebb csajt találni, ha már vége lesz a sulinak, és dolgoztok. Na, akkor majd lehet a pénzt hibáztatni."

Egyetemet végeztem és dolgozom, de annyit nem keresek, h a külsőmet kompenzálni tudjam vele.

2012. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!