Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nagy darab lennék vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagy darab lennék vagy magas, akkor több lánynak jönnék be? Miért nem kelendőek az aranyos, pici fiúk manapság?

Figyelt kérdés

Aki alacsony és vékony az már ássa el magát, mert minden lány egy nagydarab, testes, kigyúrt vagy mackós fiúra vágyik vagy egy magas góliátra, ez olyan kiábrándító!


Átkozott genetika, őseim mind alacsonyak voltak, így nyílván ezt örököltem, de fiúként átok alacsonynak lenni, senkinek sem kell alacsony pasi, még az alacsony lányoknak sem. MIndnekinek a 175-180cm magas fiúk számítanak kelendőnek vagy az ennél is nagyodbb testűek, magasabbak.



2012. aug. 28. 18:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

hm ez a baj. :D

én nem szeretek kitunni a tomegbol. atlatok mindenki felett.

Elmondod nekem hogy miért lennél a helymben?:D

2012. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
A kérdező helyében lennék. Mondjuk így se vagyok óriás, 170cm vagyok, de alacsonyabban rengeteget tudnék poénkodni. Beszólnék ilyeneket, hogy "na megyek, viszem inkább a gyűrűt Mordorba!" stb...
2012. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
165cm vagyok, akkora élvezet, hogy már gúnyoltak is így, kicsi hobbit. -.- Az egyik hobbitra hasonlítok arcra amúgy, azzal gúnyoltak. -.-
2012. aug. 28. 21:47
 14/25 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd (ha-ha-ha) ezt a baromságot. :) De tényleg. Gyúrj, férfiasodj, legyen önbizalmad, légy ápolt és lesz csajod. Az aranyos, pici fiúk legfeljebb az anyukájuknak jönnek be, ne beszélj már hülyeséget! Neked talán tetszene egy tenyeres-talpas, bajszos lány? A magasságod marad, szarni rá. Az alkatod, az ápoltságod és a fellépésed tőled függ. Akkor?
2012. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Igazából teljesen mindegy mit mondunk ennek az elmeroggyantnak, úgy sem érti meg. Csak szereti magát itt sajnáltatni. Tök mindegy, aki ekkora nyomi, annak sose lesz nője. Fogjuk a magasságára, és akkor ő is nyugodt marad.
2012. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Aki szerint az önbizalmon meg az ápoltságon múlik a dolog, az próbáljon meg ilyen magassággal csajozni! Persze ez nem kivitelezhető, de bármibe lefogadnám, h nem menne, akármit is csinálnátok.
2012. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Az itt szenvedő fiúk próbáltak már hangszeren játszani? Ha valami nem megy, szívesen fogja az ember a genetikájára, hogy az ujjai tehetnek róla, pedig csak nem gyakorol. Csajozásnál a zenei gyakorlás megfelel az olvasásnak, hogy meg tudj szólalni, legyen képed a világról, vagy a sportnak, hogy ne nézz ki úgy, mint egy giliszta. Ja, hogy ez nehéz, unalmas, sokái tart, neked azonnal csaj kell? Nem lesz. ^^
2012. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, én gitározok. Szívesen hallgatják, de ennyi, semmi többet nem érek el vele, mert ronda vagyok és kicsi.
2012. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Bocsi, most elolvastam a kérdésedet még egyszer, és megértettem az analógiát, de nem értek egyet vele. Alacsonyként csajozni olyan, mint kéz nélkül megtanulni gitározni.
2012. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Ennyi hülye balf@szt, te jó ég! :D

A gitározástól nem lesz csajotok, ki mondta ezt? :D

Na, akkor szellemi fogyatékosoknak újra:

A zenetanulás az a folyamat, mint a csajozásban saját magunk vonzóvá tétele. Értettétek? Hasonlat volt.

B@szki, ha tényleg ennyi eszetek van, az életben nem találtok jó nőt. :D Ettől most lehidaltam. :D Semmi baj a magasságotokkal, sokkal komolyabb gondok vannak itt. :D

2012. aug. 30. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!