Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hiába vagyok aranyos, bájos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába vagyok aranyos, bájos fiú, ha nem vagyok magas és nagydarab, akkor úgysem fogok kelleni a lányoknak?

Figyelt kérdés

Félénk is vagyok és már önbizalomhiányos is. Minden szép lánynak valami tapló pasija van. Valahogy élőben egy lány sem akar velem igazán megismerkedni. MIndig azzal jönnek, hogy foglaltak meg nem ismerkednek meg kopjak le. :(

Neten meg sokan kedvelnek, nem is egy lány szerint helyes vagyok, jóképű, mégsem járhatok velük, mert az ország másik végében élnek mind.



2012. aug. 27. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

"Félénk is vagyok és már önbizalomhiányos is."


Veled van a baj öcsi, gondolkozz már el, ne másokat szidj.

2012. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja mert aki nem önbizalomhiányos az máris tapló. Ecsém, veled nagy gondok vannak.
2012. aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

hány éves vagy?

próbálj elmenni minél több buliba és próbálj ott megismerkedni lányokkal. Sok lánynak fontos a belső. legyél kedves de ne túl nyalizós az nem jön be. hallgasd meg öket és kicsit poénkodhatsz is de ne vidd túlzásba.

2012. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát igen aki nem félénk és önbizalomhiányos az mindjárt egy bunkó paraszt -.-
2012. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek a bájos,aranyos fiúk:)

hány éves vagy?

2012. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De kemények vagytok. 3man oltjátok azt aki itt elmondja a problémáját?? A qurva anyátok!

Amúgy én is ilyen voltam pont.

De megváltoztam mert volt egy hasonló haverom aki felakasztotta magát mert a sok problémája miatt és azért mert a hab a tortán az volt hogy tapostak is rajta egyet, az ilyen nagyképű emberek.

Hát igen.

Bunkó Gec!k,, azok vagytok. És észre se veszitek Az a baj!

Ha Meg nem tetszik? Gyere ide megbeszéljük. Csak gerinctöréssel nehéz lesz élni nyomorékul arra készülj fel 3BUNKÓ.

Én válaszút elé álltam.

Az egyik út hogy eltaposnak... Mint ahogy téged is el akarnak taposni. Látod?!

A másik út hogy te is olyan vagy rosszabb leszel mint azok akik kerezbe akarnak tenni neked..

Lényegében nincs túl sok választásod mert mindenképp (meghalsz valahol belül) De vagy így vagy úgy. 2 rossz közül választhatsz..

Valószínűleg a rossz társaság és környezet sok kudarc ennek az önbizalomhiánynak az oka.

Köszönöm a 3 jómadár hozzászólónak és a hozzájuk hasonlóknak hogy ilyen lettem amilyen. Mert már van önbizalmam és rájöttem ők is emberek. Nem ügyesebb senki se a másiknál maximum szerencsésebb vagy előnyösebb helyzetű. Szóval ne legyél gyáva sem meghunyászkodó. A nők olyanok mint a kisgyerekek. Mindíg oda húzódnak ahol több biztonságra anyagira tehetnek szert. Ez a vonzás törvénye. Ki így ki úgy teremti ezt meg...

És amúgy igazad van abba amit írsz. De a nők nagy része inkább feláldozza az érzelmeket és a boldogságot szabadságot mindent ,csak ezért a két dologért.

Persze vannak kivételek de ahoz nagyon nagy szerencse kell. Azt meg hogy hogy nézel ki sz@ard le. Nem érdekli túlzottan a nőket. Az érdekli őket ők hogy néznek ki. :P

2012. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző, te aztán egy igazi hülye vagy azt kell hogy mondjam :DD Gyereket senki nem oltotta, viszont te tényleg alpári, bunkó, tahó stílusban osztasz midnenkit. Nem baj te kemény vagy és normális, az a lényeg! :)
2012. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!