Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak miért nem kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért nem kellenek az aranyos, cuki kisfiús külsejű fiúk? Miért kell mindenkinek a nagydarab, kigyúrt állat?

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 20:16
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
53%
Mert az olyan fiúk menyjenek a kék osztriga bárba. Egy nőnek nem feltétlen a kigyúrt nagy darab kell, egy nőnek férfi kell. Lássuk be, több férfiasság van 1 kigyúrt csávóba, mint egy cuki kisfiús vézna hülyegyerekbe.
2012. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Első: és ha az a "cuki kisfiús vézna hülyegyerek" nem tehet arról, hogy így néz ki (pl. betegség/gének)? Akkor már halálra van ítélve és fúúú, egy nyomoronc életképtelen egyed? Kerülj ilyen helyzetbe, meglátjuk, mennyire zavarna!
2012. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

na már kajak elvesztettem a fonalat


egyik nap a nőknek csak a lányos fiúk kellenek

másik nap csak a kigyúrt állatok

harmadik nap csak a külsőre hajtanak (ami egyik nap gizda, másik nap kigyúrt állat)

negyedik nap a pénz kell nekik


meg vagyok zavarodva, ma melyik nap van? melyik típusú pasira bukom éppen? mert már nem értem.

2012. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
Én egy 20 eves kis vézna gyerek vok de az osztalybol nekem van a legjobb csajom..es nem csak kulsore.... mellesleg jobban kielegitem mint az elozo pasija..hetente 5x szexelunk...ennyit rolad elso valaszolo ...gyoker vagy.
2012. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
57%
azért a heti 5-től ne szállj el :) az abban a korban elég kevésnek tűnik :) egy gyúros állat :):) 35F
2012. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

Talán nem napok vannak, hanem különböző nők. Mit nem lehet ebben érteni?

Valakinek a pénz kell, valakinek a cukipofa, valakinek a kigyúrt állat.

Mindenkinek van egy ideálja, nem értem, hogy miért kell általánosítani. Nekem ez nem a cuki kisfiús külső az ideál, nem ez volt tegnap, és holnap sem ez lesz. Van aki meg kifejezetten ezt szereti.

2012. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
tudod en tanulok + melozok...ha lenne idom lenne tobb is..
2012. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van egy ideálja, nem értem, hogy miért kell általánosítani.


Igen babám, de én csupán ironizáltam a "napokkal". Mert azt érzem, hogy a pasiknak mindennel bajuk van és azt hiszik, ha mindent ráfognak a másik nemre, majd akkor minden gondjuk megoldódik. Hát nem. Én sem jövök be minden pasinak, mégsem szidom őket, hanem keresek olyat, akinek bejövök. Stimm?

2012. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Én meg pont azt tapasztalom hogy a lányok a kisfiús srácokkal járnak. Én nem vagyok egy kigyúrt állat igaz mackós vagyok meg izom is van de mégsem kellek egy nőnek mert mindenki mondja hogy rendes vagyok jófej intelligens még ők keresnek fel engem hogy menjek ki velük de járni nem akarnak velem. Szóval neked itt szerencséd lenne kérdező :S
2012. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint jobban tetszenek a kisfiús külsejű fiúk. Ízlések és pofonok...
2012. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!