Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak miért nem kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért nem kellenek az aranyos, cuki kisfiús külsejű fiúk? Miért kell mindenkinek a nagydarab, kigyúrt állat?

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 20:16
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Ö bocsi ezt az információt most hallottam elöször! Ekkora butaságot már régen olvastam. Köszi legalább nevettem egy jót!

Én utálom a kigyúrt pasikat. Legyen rajta izom de ne legyen ilyen... nem is tudom mi. Imádom a gyerekarcú pasikat! Akkora elönyt élveznek nálam. A komoly férfias arc nekem annyira nem jön be. Inkább Megy ki!

16/l

2012. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
27%
16 éves kis p1csák irogatják hogy nem kell nekik a férfias arcú férfi... beszarok :DDD Na majd ha felnőssz... :)
2012. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Férfi kell csak kisfiús arcú. Ezen nem tudom mit nem értesz.

Legyen izma, de ne legyen az a kigyúrt, látszódjon hogy komoly de mégis aranyos arca legyen.

Ezen nem tudom mit nem lehet érteni.

22-es voltam.

2012. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
agyrém ami itt megy már komolyan.
2012. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
73%

:D


Én azért jól szórakozom. :)

2012. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
...
2012. máj. 11. 23:03
 27/39 anonim ***** válasza:
48%

na kérdező. most elmondom neked, hogy mi van(szerintem). oké? a lányoknak, de főleg a NŐ-knek nem egy aranyos plüssmaci kell, vagy egy palotapincsi szerű kis páwaah gyerek. hanem egy férfi- határozott, erő, erőt sugárzó.. aki védi, és vezeti őket.

14 körül még oké, hogy a cukiság a menő, de afölött már nem pálya.

tudod mi a cuki, öreg?

ez

[link]

meg ez

[link]

a testiségről meg. lehet itt szarozni a nagydarab, vákuumosfejű emberek által "kigyúrt állat" nak nevezett embereket. de elmondom mi a helyzet ezzel a dologgal. egy nagy darab erős férfi erőt sugároz, biztonságban érzi magát mellette a nő, nincs benne az a gondolat, hogy "na ha most idejönne 3 ember, hogy kirablojon minket, ez helyből összesz*rná magát." de am tényleg szerintem egy cukifiútól nem is várhat semmi féle védelmet egy nő. én rohadtul utálom, ha cukizik valaki, de tényleg. 15 évesen még szerettem. azt meg, hogy egy nagydarab, gyúrós csávó agyatlan, kikérem magamnak (igen, én, aki nem nagydarab). nagyon sok ilyen haverom van, orvosira járnak, mérnökök lesznek, matematikusok, stb.

kérdező-kérdező...nagyon szedd össze magad.


21/f

2012. máj. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Csak tudod már rohadtul unom, hogy nekem jönnek azzal, hogy fogadjam el a lányt,ahogy kinéz meg biztos sok érték van benne.


Ilyen alapon én is hozzájuk vághatom, hogy fogadjanak el alányok ilyen alacsony, cuki fiúként, mert értékes vagyok jellemre én is, csak persze mindneki a külsőt nézi és esélyt sem ad nekem arra, hogy megmutassam a belső értékeimet.


De mindig rámbeszélnék, hogy én adjak esélyt olyannak is, aki nekem nem vonzó, pedig nálam sok lánynak lenn esélye külső alapján, nem nagy igény az, hogy ne legyen túlsúlyos és arcra legyen átlagos legalább.

2012. máj. 12. 00:24
 29/39 anonim ***** válasza:
Az én párom alacsony, és vékony. Hűha, most mi lesz.
2012. máj. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

20:39

Nagy baromságot írtál, mert fogalmad sincs, miről beszélsz. Legtöbbször igenis a gének a hibásak. Ez ellen meg nem tehet semmit.


20:45

Igazad lenne, ha nem lenne ez az ellentmondás: az evolúció ellenére mégis vannak hibás genetikájú emberek.


20:51

Ha a gének miatt vékony az ember, akkor az edzés semmit sem ér.


21:47

Na mi van, te balf@sz, senkinek sem kellesz? :D


23:57

Gondolkodjál már mielőtt ekkora marhaságokat írsz!


Ha odamegy a kigyúrt emberhez 3 támadó, akkor úgysincs esélye 3 ellen, hiába gyúrta ki magát. Főleg ha leszúrják, akkor még fel is dughatja magának, hogy mennyire kigyúrt.

Ellenben egy vékony, alacsony fiú lefújja a támadókat könnygázzal, és meg is oldotta a problémát izom nélkül.


Ennyit a hamis biztonságérzet-elméletedről.

2012. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!