Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak miért nem kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért nem kellenek az aranyos, cuki kisfiús külsejű fiúk? Miért kell mindenkinek a nagydarab, kigyúrt állat?

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 20:16
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

"és ha az a "cuki kisfiús vézna hülyegyerek" nem tehet arról, hogy így néz ki (pl. betegség/gének)? Akkor már halálra van ítélve és fúúú, egy nyomoronc életképtelen egyed?"


Igen, de nem azért mert vézna hanem mert a génekre fogja a saját akaratgyengeségét. Az ilyen gondolkodás ("nem én tehetek róla hanem a gének, a neveltetésem, a kormány, a szabadkőművesek, a cigányok, a földönkívüliek, a hupikék törpikék stb.") az életképtelenség egyik jele.

2012. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Én is túlságosan kevés energiám és időm van, hog ymég kondizni is eljárjak kigyúrni magam, na meg én alapból ilyen vékony típus vagyok, apai ágon örököltem és hiába zabálok meg edzem még úgy is vért kell izzadnom, hogy felszedjek egyáltalán egy-két kilónyi tömeget.


Na meg anyagilag sem olcsó mulatság, jelenleg nem tehetem meg,hogy havonta fizessek kondi bérletet plusz még a kaja sem olcsó, na meg a tömegnövel, étrendkiegészítőkről nem is beszélve.


Egy ideig bírtam, de akkor is csak két kilót sikerült felszednem és azóta már le is ment, mivel anyagilag nem tudom tovább csinálni, pedig ez a menő.


Ugye én alacsony is vagyok nem csak vékony így kétszeresen szívtam, de a lányoknak fontos a jó külső.


Őszintén kíváncsi lennék én, hogy hány lány fogadna el vékony, alacsony fiúként engem.


Amúgy semmi bajom az edzéssel, szívesen csináltam, amíg volt pénzem rá, de tényleg szomorú, hogy ez kell ahhoz, hogy egyáltalán legyyen jogom szép lányokkal ismerkedni, mivel sok kigyúrt, bunkó viszi a pálmát általában.


Ha lenne is nőm, tuti elhagyna egy ilyen nagydarabért.

2012. máj. 11. 20:41
 13/39 anonim ***** válasza:
51%

11-es vagyok.


Hogy a kérdésre is válaszoljak:


"A lányoknak miért nem kellenek az aranyos, cuki kisfiús külsejű fiúk?"


Vagyis miért kellenek nekik a férfias külsejű pasik? Ugyanazért amiért a férfiaknak is a nőies külsejű nők kellenek. Aki ezt rendellenes állapotnak tartja azt csak sajnálni tudom.

2012. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

"és ha az a "cuki kisfiús vézna hülyegyerek" nem tehet arról, hogy így néz ki (pl. betegség/gének)? Akkor már halálra van ítélve és fúúú, egy nyomoronc életképtelen egyed?"


Igen, ez a darwini evolúció lényege.

2012. máj. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
11-es: én pl. semmilyen génekre nem fogom. De tény, hogy betegség miatt van, ami ellen nem tudok mit tenni. Ráadásul anyagilag sem vagyok eleresztve, így kiütve, hogy bármikor is kikúráljanak. Akkor én most életképtelen vagyok, mert elb*sztak rajtam valamit a "gyártósoron"? Érdekes...
2012. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Van széles vállam, nincs nag ymellem, meg széles csípőm, akkor már nem is vagyok férfi csak mert alacsony, vékony vagyok?! Egy kicsi izmom van azért, szálkás, de nem valami sok a csontozatom is elég vékony, főleg karomon látszik.
2012. máj. 11. 20:47
 17/39 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta,hogy kigyurtnak kell lenni és kondiba kell járni. Szerintem az is elég ha otthon fekvőzől, kimész futni, guggolsz. Tök m1 látszani fog. Nem kell a génekre kenni.
2012. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 Candy Close ***** válasza:
te ezt hol álmodtad,hogy mindenkinek kigyúrt nyomorékok kellenek?!mást se hallak a szingli barátnőimtől,hogy cuki pasi kell nekik+ jómagam is olyat "igényelnék"!:) nagy baromság,hogy mindenkinek kigyúrt pasi kell,épp hogy a cuki vagy a menő pasikra bukunk,persze nem árt,ha izom van rajta,de azok a fiúk akikre te gondolsz kimondottan unszinpatikusak!14/l
2012. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Tévedsz, én utálom a kopasz kigyúrt típusokat :D nekem a babaarcú vékony fiúk jönnek be. De persze nem árt egy kis izom a karon meg a hason, ne legyen nagyon gizda. Szóval ha te cuki kisfiús külsejű fiú vagy írj levelet légyszi *-*
2012. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam helyesnek, valószínűleg nektek sem kellenék, na meg ez az alacsonyság dolog nagyon megnehezíti az életem, a vékonyságról nem is beszélve.


Szóval, ha majd tehetem kigyúrom magam, hogy férfinek nézhessen a nők 90%-a és ne csak a 10%-a.

2012. máj. 11. 21:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!