Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aranyos, kedves, cuki pofi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyos, kedves, cuki pofi lányok titeket hogy lehet a legkönnyebben meghódítani? :$$$ ;) ;) ;)

Figyelt kérdés

A csendes, széparcú,cuki, mosolygós de mégis bulizós lányokra gondolok

16/F


2012. aug. 27. 15:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Oda mész hozzájuk, beszélsz velük.
2012. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
úgy nem, ha cuki pofinak nevezed őket mert a végén még melegnek gondolnak...
2012. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
attól még nem leszek meleg hogy úgy nevezem őket, akkorlennék meleg ha a fiúk iránt vonzódnék...
2012. aug. 27. 15:48
 4/17 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam, hogy meleg vagy/leszel, hanem a lányok esetleg azt gondolják majd rólad. fiúk és férfiak nem igazán használnak tündibündi szavakat.
2012. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Haver te jó nagy papucs lehetsz :D Ezek a cuki-pofi lányok általában nagy álszent ringyók,de te tudod. Érhetnek majd meglepetések. Amúgy: Jó a segged kő kóla? :D Nyugi,csak viccelek. Fő a humor! :D Ja meg ne nézz ki úgy mint egy darab sz.r. :D
2012. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A közelesésed őszinte legyen, ne vágj fel semmivel, de ugyanakkor maradj önmagad, hogy Téged ismerjenek meg!Ha összejött akkor pedig csak őszintén szeress és ne hazudj!! :) 15/L
2012. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én csendes vagyok, mosolygós és nagyon-nagyon bulizós. :D Imádom ha loholnak a nyomomban! Lehet, sőt biztos , hogy hülyén hangzik, de nálam a tapadás jön be, meeert, azt szeretem ha meghódítanak, és megvédenek *.* meg én bizalmatlan vagyok, csak így hiszem el hogy kellek valakinek.. persze ez nem minden esetben jelenti azt h kellek is az illetőnek, de hosszú távon úgy sem csinálja ha felesleges :) :D és sokkal szívesebben vagyok egy ilyen emberrel, aki csak én meg én meg én.. bocsi.. ilyen vagyok. Engem ez totál levesz lábamról.. de egyébként nem vagyok beképzelt, sőt.. az ellenkezője.. éppen ezért esik jól ha valakinek annyira nagyon kellek..
2012. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Lilaturkiz ***** válasza:
imadom ha csak ugy megpuszil egy srac vagy hoz egy rozsat deha meghiv egy kavera az is bejon.semmikep se adja a nagy macsot ja es lehetoleg ne reszegedjen le a bulin
2012. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát igen.. a részegség az nagyon visszataszító... :)
2012. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Karesz6969 ***** válasza:

Aranyos, kedves, cuki pofi lányok..na ezzel a kónusszal biztos nem sok csajnál leszel bejövő.


Légy határozott, kicsit gyökér, de mindig áld a szavad és tiszteld a NŐT a csajban, de ne lépj bele a mosolygósan felkínált papucsba mert akkor annyit érsz csak...és nem kellesz a "cukipofisoknak" sem:-))

2012. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!