Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Hogyan reagálnátok le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hogyan reagálnátok le?

Figyelt kérdés

Van egy elég szép lány ismerőisöm az ismert közösségi oldalon (face..),és én se vagyok valami ronda srác, csak nemtudom, hogy tolakodásnak venné e ha ráírok... Nem akarok tőle semmit, mert ő kaposvári, én meg miskolci vagyok, csak jó lenne kicsit dumálni, esetleg skypeolni, ilyesmi :D aztán meg ha több lenne akkor majdcsak megoldanánk.... A lényeg az, hogy nemtudom már mióta az ismerősöm, de nem emlékszem, hogy ő jelölt e be, vagy én őt...


én18F, ő18L


Tehát a lényeg, hogy mit szólnátok, ha egy ismeretlen srác rátok írna facebookon?


2012. aug. 25. 22:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
rohadt nagy makker vagyok :DD rá írtam, hogy: "Szia :'D bocs hogy zavarlak, de még nem ismerlek.. ( :" erre meg visszaírta, hogy "Helló :) hátt akkor ismerj meg! :)" és tök jót dumáltunk, holnap estére meg beterveztünk egy Skype-ot :"D
2012. aug. 26. 06:13
 12/12 anonim válasza:
hűű, gratulálok! lehet te is tetszettél neki csak ő se mert írni neked:DD:P
2012. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!