Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Hogyan reagálnátok le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hogyan reagálnátok le?

Figyelt kérdés

Van egy elég szép lány ismerőisöm az ismert közösségi oldalon (face..),és én se vagyok valami ronda srác, csak nemtudom, hogy tolakodásnak venné e ha ráírok... Nem akarok tőle semmit, mert ő kaposvári, én meg miskolci vagyok, csak jó lenne kicsit dumálni, esetleg skypeolni, ilyesmi :D aztán meg ha több lenne akkor majdcsak megoldanánk.... A lényeg az, hogy nemtudom már mióta az ismerősöm, de nem emlékszem, hogy ő jelölt e be, vagy én őt...


én18F, ő18L


Tehát a lényeg, hogy mit szólnátok, ha egy ismeretlen srác rátok írna facebookon?


2012. aug. 25. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha úgy vesszük akkor nem vagy ismeretlen :D

szerintem próbáld meg, veszteni nem veszíthetsz vele :)

2012. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha normális vagy és én lennék a csaj helyében, akkor nem zavarnál, szívesen beszélgetnék. próbáld meg nyugodtan, annyit megér
2012. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen, csak nem akarom, hogy az jöjjön le neki, hogy én most húú de rá akarok nyomulni...
2012. aug. 25. 22:49
 4/12 anonim ***** válasza:

akkor ne kezdj rá nyomulni, csak beszélgessetek hétköznapibb témáról...csak akkor fogja azt hinni, hogy így is nyomulsz, ha nagyon el van szállva magától

2es voltam

2012. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jólvan akkor lássuk milesz :DD az a baj velem amúgy, hogy az első lépést teszem meg félve, utánna viszont már szaladok :D (ha értitek a hasonlatot :")
2012. aug. 25. 22:56
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki értette :DD

Hajrá ^^

2012. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
akkor egy kicsit lassulj le, nem hajt a tatár :D mindent szépen, fokozatosan
2012. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
áá megy ez mint az ágybahugyozás ;D tök jól fogadta :DD
2012. aug. 25. 23:09
 9/12 anonim válasza:
gratula! és milyen szöveggel írtál rá? hogy kezdted? érdekel...((:
2012. aug. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jajaja, részleteket! :D
2012. aug. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!