Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek az újabb csalódástól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az újabb csalódástól?

Figyelt kérdés
túl vagyok már néhány randin ,de egyik sem végződött folytatással ,vagy én nem akartam vagy a másik ,volt 1x 2. randi amin kiderült hogy a pasinak barátnője van aztán ő akart volna 3. randit is ,de hát khm..mit gondolt még is?! most újabb randira hívtak,de nem nagyon akaródzik ...bár már megbeszéltük ,hogy találkozunk csak olyan rossz az egész...félek,hogy megint majd az lesz,hogy találkozunk és utána eltűnik ezért nagyon már nem is akarok randizni ..mit tegyek ,hogy ne érezzek így? mi a baj velem ? :S
2012. aug. 24. 22:21
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
hát akkor egy cipőben járunk :/ rossz ez így...
2012. aug. 27. 20:07
 22/26 anonim ***** válasza:
na mi lett a sráccal?volt randi?
2012. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
még nem :/ ő akarja én meg hát akarok vele találkozni...csak minél jobban kijövünk itt neten annál jobban félek hogy élőbe nem fogunk és ő is eltűnik :S
2012. aug. 30. 00:39
 24/26 anonim ***** válasza:
ugyan merj cselekedni.csak neten nem lehet kapcsolatot létesíteni. menj el nyugodtan a randira.ne félj :)
2012. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
tudom.tudom...majd lesz valami
2012. aug. 31. 00:57
 26/26 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá.és ne görcsölj rá :) jó lesz
2012. aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!