Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek az újabb csalódástól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az újabb csalódástól?

Figyelt kérdés
túl vagyok már néhány randin ,de egyik sem végződött folytatással ,vagy én nem akartam vagy a másik ,volt 1x 2. randi amin kiderült hogy a pasinak barátnője van aztán ő akart volna 3. randit is ,de hát khm..mit gondolt még is?! most újabb randira hívtak,de nem nagyon akaródzik ...bár már megbeszéltük ,hogy találkozunk csak olyan rossz az egész...félek,hogy megint majd az lesz,hogy találkozunk és utána eltűnik ezért nagyon már nem is akarok randizni ..mit tegyek ,hogy ne érezzek így? mi a baj velem ? :S
2012. aug. 24. 22:21
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Valami jó hely első randira tipp? :D
2012. aug. 24. 23:03
 12/26 anonim ***** válasza:
azt a fiúnak kéne kiválasztani az meglepetés :D
2012. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
:D az is igaz...néha úgy rákérdeznék azokra akik leléptek,hogy mi volt a baj velem:D kíváncsi lennék mit reagálnának :D
2012. aug. 24. 23:12
 14/26 anonim ***** válasza:

semmit kussban lennének.nem is érdemes vele foglalkozni.

Jön a következő randi arra koncentrálj :D legyél csinos kedves,aranyos :)

2012. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
hát szerintem is az lenne...hát majd megpróbálom a legjobb formám hozni...:) majd meglátjuk mi lesz ,remélem a legjobbakat
2012. aug. 25. 00:06
 16/26 A kérdező kommentje:
Most meg ott tartok,hogy nem akarok randizni :/ azt hiszem tényleg félek ....:/ nem akarom elszúrni,mert tök aranyos a srác aki randizni hívott ,de kicsit szorongok az egész miatt...legszívesebben eltűnnék ...se szó se beszéd ,csak úgy...persze tudom ez nem korrekt és nem is fogom meg tenni ,csak most ez az érzés kavarog bennem
2012. aug. 25. 20:28
 17/26 anonim ***** válasza:

ez csak egy sima drukk :) izgulsz hogyan sikerül.

Ne félj,ha valóban helyes a srác akkor semmi gáz nem lesz :)

2012. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
na igen ez így van...de félek,hogy megint az lesz hogy eltűnik ...nekem ez annyira rosszul esik legalább egy bocs nem vagy az esetem vagy bocs ez meg az-t igazán megérdemelnék szerintem :/ és azt meg nem tudom,hogy valóban helyes vagy sem a srác,mert még élőben nem láttam és a képek meg nem adják vissza a valóságot minden esetben...
2012. aug. 25. 20:34
 19/26 anonim ***** válasza:

jah hogy még nem láttad :/ így valóban érdekes.

Éretlen fiúkkal randiztál.Egy érett gondolkodású srác nem csinál ilyet.Ő elmondja ha nem szeretne többet...

Ne izgulj csak jó lesz :)

2012. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
én is totál így vagyok kérdező ! :( 17L
2012. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!