Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek az újabb csalódástól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az újabb csalódástól?

Figyelt kérdés
túl vagyok már néhány randin ,de egyik sem végződött folytatással ,vagy én nem akartam vagy a másik ,volt 1x 2. randi amin kiderült hogy a pasinak barátnője van aztán ő akart volna 3. randit is ,de hát khm..mit gondolt még is?! most újabb randira hívtak,de nem nagyon akaródzik ...bár már megbeszéltük ,hogy találkozunk csak olyan rossz az egész...félek,hogy megint majd az lesz,hogy találkozunk és utána eltűnik ezért nagyon már nem is akarok randizni ..mit tegyek ,hogy ne érezzek így? mi a baj velem ? :S
2012. aug. 24. 22:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

semmi baj nincs veled,csak nem voltál az esetük.

majd jön valaki

2012. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
16
2012. aug. 24. 22:27
 4/26 anonim ***** válasza:
16 évesen még sok időd van ne aggódj :) így helyes lánynak tűnsz.Akad majd normális srác aki kedvel :)
2012. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszi hát igen én is remélem...csak olyan rossz érzés ,hogy előtte úgy mondják ,hogy így meg úgy ezt meg azt ide meg oda akarnak velem menni meg már a jövőbe terveznek aztán az első találkozás után meglapulnak mint nyuszi a fűben..és eltűnnek
2012. aug. 24. 22:33
 6/26 anonim ***** válasza:

ilyenek ezek a fiúk fiatalok még....

Én csak akkor hívok el egy lányt,ha tetszik..

ők meg csak szórakoznak meg szexet akarnak

2012. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
lehet benne valami mert a 16-18 évesek léptek csak úgy le viszont akik már 20-25 között voltak ők akartak volna többet is csak ott derül ki ,hogy egyiknek volt csaja a másiktól meg én nem akartam semmit ,mert csak barátok voltunk ,csak ő belém szeretett vagy ilyesmi
2012. aug. 24. 22:43
 8/26 anonim ***** válasza:

Hát sajnos azokat nem lehet kiszűrni,akiknek van barátnőjük.

Max haverokat mekérdezni FB ilyesmi...

De nekem eszembe sem jutna barátnő mellett randira menni...

18-20 éves srácok ideálisak hozzád.Köztük van rendes srác :)

2012. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
hát igen ilyen ez...csak ezt a hülye érzést kéne elűzni valahogy,mert most is egy srác már találkozni akar velem,de én meg már lassan úgy vagyok hogy minek aztán eltűnik én meg megint feltehetem a kérdést magamnak,hogy mi a baj velem?!
2012. aug. 24. 22:55
 10/26 anonim ***** válasza:
Semmi baj veled.lehet rossz a randi hely is.
2012. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!