Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ért meg.29 éves, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ért meg.29 éves, mit akar?! Mi az, hogy haza jöttünk és nem velem él? Miért hallgat jobban az anyjáékra, hiszen én vok a menyasszonya? Miért nem áll mellém? Sokan udvaronának, de én már félek egy újabb csalódástól! Én már soha nem leszek boldog?!

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vok együtt a párommal. Minden happy volt, boldog voltam vele, eljegyeztük egymást. Kimentünk külföldre dolgozni, úgy éltünk, mint férj és feleség, de fél éve hazajöttünk és ő otthon lakik a szüleinél én itthon az enyéméknél. Ezt sem étem miért?! A családjával nem jó a kapcs. (beleszólnak mindenbe, emiatt sokat veszekszünk. ). Mondtam neki, menjünk albérletbe, mert én már ezt nem bírom, hogy ő ott én itt. Gyereket szeretnék, de neki az a válasza ő nem fizet albit, majd gyűjt házra. És míndíg Majd Majd egyszer úgyis együtt lakunk. Elegem van, mióta otthon van, meg van változva! Nem bír az anyjából kibújni! Már nem is nagyon beszélünk, mert ha mégis csak jól összeveszünk.

Mi az, hogy haza jöttünk és nem velem él?

Miért hallgat jobban az otthoniakra, hiszen én vok a menyasszonya?Miért nem áll mellém?Sokan udvaronának, de én már félek egy újabb csalódástól!

Én már soha nem leszek boldog???!


2009. júl. 30. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ülj le vele és próbáld megbeszélni ilyeszd meg hogy így nemmaradtok sokáig együtt.
2009. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen csak ezen már túl vagyunk...:(

Most mit tegyek?

2009. júl. 31. 00:16
 3/4 anonim ***** válasza:
hát mire összegyűjt egy házra valót addigra lesztek vagy 60 évesek, ez biztos, tehát ebben ne bízz. illetve ha a menyasszonya vagy akkor miért nem vesz el? ezt ő sem gondolhatja komolyan. előbb utóbb biztos hajlandó lesz az albi megoldásra, mert ez így nem megy, szóval akkor egyértelmű hogy el fogod hagyni, azt meg gondolom ő sem akarja. úgyhogy szépen vázold fel neki a lehetőségeket és érvelj, és szerintem szabj egy határidőt, mondjuk fél évet. ezidőalatt készüljön fel, vegyen könnyes búcsút anyától és költözzön össze veled. ha ezt nem teljesíti akkor elhagyod. ezt hívják úgy hogy kompromisszum, ennyit tehetsz az ügyért hogy neked is megfeleljen.
2009. júl. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eljegyzés felbontása
2017. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!