Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minél nagyobb tömegű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél nagyobb tömegű és magasságú egy fiú, annál nagyobbak az esélyei a lányoknál?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 22:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Magas vagyok, és szeretem a magasabb, és az alacsonyabb pasikat is! Csak szerintem az minden fiúnak elrontaná az önbizalmát, ha egy magasabb lánnyal lenne...
2012. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Blazer X ***** válasza:
Na én meg egy 60 kg, 168 cm magas, 21 éves,nem túl izmos srác vagyok. Akkor ez miatt egyedül maradok, mert nem vagyok 2m magas? XD
2012. aug. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát... vannak nálad alacsonyabb lányok is, szép számmal. De gondolom te se jönnél össze pl. velem(180cm vagyok)...
2012. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Blazer X ***** válasza:
Engemet nem érdekel a méretkülönbség! Mindenki máshogy vélekedik erről. Gondolj csak a régi Frédi és Béni rajzfilmre. Ott is Béni kisebb volt mint Irma, (jó mondjuk az rajzfilm, de akkor is XD ) és mégis boldogok voltak együtt. Nekem a 2m magas csajok is megfelelnek. A dolgok nálam nem a méretektől függnek, hanem a személyiségtől. Ha rendes, jó szívű, és hűséges a csaj, akkor tőlem lehet akkora is mint a Mount Everest, én örökre mellette maradnék. (Mert nekem a hűség a legfontosabb. :D )
2012. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Naaaa, végre valaki így vélekedik erről!:D:D Nagyon nem szeretem, ha a magasságom miatt koptatnak le.:D De most őszintén, melyik fiú ne szeretné, ha megöleli a barátnőjét akkor "belefullad" ;DD mondjuk sokan cikinek tartják :(
2012. szept. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Blazer X ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség, mert ha tényleg oda vannak egymásért akkor nagyban tesznek a méretbeli különbségekre, meg arra is, hogy a többi ember mit gondol róluk. :) de így belegondolva a nagy magasságnak is, van egy nagy ára (akaratlan szó vicc XD): A magas emberek hamarabb haláloznak el a magasságukból kifolyólag, de ettől függetlenül szerintem bármilyen magas férfi/hölgy megérdemli a boldogságot. :)
2012. szept. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is...:) csak tudod, az emberek hülye felfogása... hogy a pasinak kell magasabbnak lennie... hát, legalább nem lesz Gulliver a gyerekük(vagyis, kisebb rá az esély:))
2012. szept. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Blazer X ***** válasza:
A gyerek az gyerek marad bárhogy is nézzen ki. és bármilyen magas legyen. Ez az egész az önértékelésről szól, hogy a férfi nem csipázza azt, hogy a nő magasabb nála, és ez benne kisebbségi komlexust okoz. Valakinek tényleg fontos, hogy magasabb legyen a nőnél, de vannak olyanok is, akik sz*rnak (pardon) a méretbeli különbségekre. :) Én pl. egész életemben, én voltam a legkisebb az osztályban általánostól kezdve, egészen a középsuliig, és nagyban tojtam az, hogy magasabb volt nálam. Ő is csak ugyan olyan ember mint én vagy te, szóval hülyeség ezen rágódni. Ha valakinek tetszel, akkor az nem a máreteid miatt lesz, hanem amilyen vagy. :)
2012. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!