Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyobb csajok, hogy kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb csajok, hogy kell "fiuzni"?

Figyelt kérdés
Nekem nincs egyáltalán tapasztalom (osztálytársaimmal szemben, most megyek 9.-be) és félek, hogy a középsuliban ha lesz valaki akinek tetszek és ez kölcsönös, akkor nem tudom majd úgy megmutatni magam, hogy meg is maradjuk együtt. pl én nem nagyon tudok beszélgetni, szóval sok az a bizonyos kínos csönd... :S

2012. aug. 16. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
én most megyek 10. és még nem volt barátom..fuhh de ciki...
2012. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos kérdés! :) Ne izgulj, közép iskolában minden egy csapásra megváltozik hidd el te is rengeteget fogsz változni. És a barátnőkkel úgyis megoldjátok a kiszemelt fiú becserkészését! :)
2012. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1# veled vagyok én is 10-be megyek és még nem volt senkim!!
2012. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én 17 leszek egy hónap múlva pont, és nem volt senkim. De mondjuk néha (inkább nyáron) ez egyáltalán nem zavar, mert legalább 2,5 hónapot eltölthetek úgy, hogy nem kell folyton kicsípnem magam, nem kell topformában lennem, nem kell a nagy melegben buszoznom ... stb, stb.

Nyugodj meg, egyáltalán nem vagy lekésve semmiről, majd jön, ha jönnie kell! :)

Addig is élvezd a szingli létet, nem tart örökké! :P

A kínos csendtől pedig ne félj: ha olyannal találkozol, akivel 100%-osan egy hullámhosszon vagytok, akkor dőlni fog belőled a szó! :) 17L

jah: és van olyan lassan 19 éves bnőm, akinek úgyszint nem volt még senkije.

2012. aug. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!