Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen kérdéssel lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kérdéssel lehet egy nagyobb buliban csajt leszólítani, aki azért nem teljesen részeg, és csajok ti mit szóltok ha leszólítanak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Tetsző ribi, kő kóla?
2011. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
ÉN nem szeretem, ha egyáltalán már leszólítanak. Elsősorban szórakozni, kikapcsolódni, táncolni megyek le olyankor. Bár lehet a rossz tapasztalataim is beszélnek belőlem. Általában nyomik jönnek oda hozzám hihetetlen sz@r dumával.
2011. máj. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

- Jössz du.gni?

- Mit képzelsz, blablabla...

- OK, kezdjük előlről. Iszol valamit?


Rossz hírem van, ha egy srác jól néz ki, akkor mindegy, mit mond. Ha nem jön be, akkor is. :S

2011. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

harmadik megmondta az igazságot

lányoknál ugyanez a szitu

2011. máj. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A mostani párom(aki már a vőlegényem)is buliba "szedett össze". Nem voltam részeg,nem azért jártam buliba,hogy tök részegre igyam magam,1-2pohárkával megittunk a csajokkal és bőven elég volt,nem is ártott meg és annyi még jól is esett.Na szóval mi szemeztünk egész éjjel és buli végén jött oda hozzám,köszönt megkérdezte nem zavar-e,aztán beszélgettünk,táncoltunk,megvolt az első csók és azóta az este óta egy pár vagyunk,már 5éve :-)

21/N

2011. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Jössz kocogni, gecó? :P
2011. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá, bemutatkozol és felkéred táncolni. :)
2011. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elkezdesz vele táncolni, nem kell beszélgetni csak táncolj, ha 5 per után nem hagy ott akkor nem zavarja a társaságod, aztán meghívod valamire mondván pihenjetek kicsit, ha veled tart onnan már csak rajtad múlik hogy le tudod kötni. De ezek a felszedős szövegek csak akkor jönnek be ha jó pasi vagy.
2011. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na. Én 26/N vagyok. Engem az baromira zavar, hogy mi megy a táncolós helyeken. Odatáncolnak a pasik, "erotikus" táncot próbálnak lejteni, ölelgetik a lányt, azaz ölelgetni próbálnak hátulról, odanyomják a f*rkukat a fenekemhez (!), le akarják smárolni az embert, és ez szerintük az ismerkedés.


Hát közlöm, hogy NAGYON nem. Miért nem lehet úgy, ahogy egyik válaszoló is írta, hogy odajön hozzám, bemutatkozik (!!!!!!!), és felkér táncolni?

2011. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
azért mert akkor 10ből 9 csaj nemet mond, de amit te mondasz azt is megértem
2011. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!