Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az izmosabb fiúknak nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az izmosabb fiúknak nagyobb esélye van a lányoknál?

Figyelt kérdés
10-en évesek lányok válasza érdekelne jobban,de jöhet idősebb korosztályból is..
2012. jún. 30. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
EGyértelműen igen, bocs, hogy fiúként szólok bele, de én vékony, alacsony vagyok és senkinek sem kellek. :)
2012. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igazából sejtettem..amúgy énis vékony testalkatú vagyook..bár 175 cm magas..és senkinek sem kellek..
2012. jún. 30. 21:47
 3/18 anonim válasza:
én is fiu vagyok bocs hogy közbeszólok, sosem késő egy kicsit izmosodni, mert én is vékony voltam, most is az vagyok, gyurtam és most van látszatja, és barátnőm is lett:)
2012. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
tudom..de bevallom h lusta vagyok..:/ pedig tudom hogy kellene..
2012. jún. 30. 21:53
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én is edzek, de ha megtudnám hogy egy lány csak akkor jönne össze velem ha kiedzettem magam (mert nem vagyok kövér), akkor szerintem teljesen kiábrándulnék belőle.


Mondjuk van egy csaj, aki pont ezért nem jött össze velem, mert nem vagyok edzett, de ha az leszek és beprobálkozik tuti elküldöm a picsba.

2012. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az igaz hogy az igazi énünkért tetszünk a lányoknak..de hát úgylátszik akkor sok esélye van annak hogy 10 év mulva tetszünk meg vkinek..

Igazából szerintem sokan azért kezdenek el gyúrni hogy a lányoknak tetszenek..

2012. jún. 30. 21:59
 7/18 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok.

Én úgy vettem észre, hogy a külső fontos az első benyomásban a nőnél, mert ha nem vagy izmos, a kutya se akar veled megismerkedni.


És akkor innen már csak azokat a csajokat kell kiszűrni, aki tényleg csak a testünkért lenne velünk, és akkor maradnak azok, akiknek csak azért kellet a testünk hogy megismerjen, így valóban a belsőnkért van oda.

2012. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
sztem jó ha 1 fiún van izom de azért nem kell átesni a ló másik oldalára :)
2012. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Pontosítok, akkor van nagyobb esélyed, ha SZÁLKÁS izomzatod van, én izmosabb vagyok, de mivel van rajtam némi felesleg is, ezért nem kellek, meg én is tudom, h elég ronda.
2012. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ez igaz...hiába mondják hogy normális pasi-normális pasi..

Akinek nincs kockahasa arra már rá sem néznek..és ezt nem azért mondom mert féltékeny vagyok akárkire is,hanem mert ez az igazság...sajnos..

2012. jún. 30. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!