Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az izmosabb fiúknak nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az izmosabb fiúknak nagyobb esélye van a lányoknál?

Figyelt kérdés
10-en évesek lányok válasza érdekelne jobban,de jöhet idősebb korosztályból is..
2012. jún. 30. 21:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül...bár az jobban néz ki, de nekem pl személy szerint az ilyen testalkatúak jönnek be jobban :

- rocker, emo stílusúak, magas, nem muszáj, h ki legyen gyúrva ( de azért ne fogpiszkáló :PP )

L/ 14

2012. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Figyi nemnagy cucc csinalni 50-60 felulest estenkent-es utana mar mingyart van kockahas...Es a lanyok kulsoleg valasztjak ki az ez embereket de a belso is szamit :D...En is jartam mar ugy h egy lany odahivott h megneze h izmos vok-e meg meg is lepodtem de tudtam h mar gyurok eleg regota es mar mingyan olvadt utanam a csaj ..Deh persze nem kotelezo ful.. kockanak leni eleg az is ha rendes vagy es latja a lany is :D.
2012. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mindenki külső szerint válogat.

Ha ennyire szidják a kövéreket, hogy mozogjanak, hát nektek sem ártana akkor és nem kéne nyígni.

2012. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Diavolino44 ***** válasza:
Látom jól "eldepiztek" itt egymásközt! Nem hiszem el, hogy tanulóként nincs heti 3 órátok arra, hogy lemenjetek a konditerembe. Az ilyen meg is érdemli, hogy ne legyen csaja!! Jóccakát
2012. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát igazad van külömben.:/
2012. jún. 30. 22:33
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon hülyeség amit mondtok.. Semmi értelem nincs benne,teljes általánositás. Vannak lányok akik az izmosakat szeretik,vagy kicsit előnyből indulnak náluk az olyan fiúk,de a szerelmedet egyáltalán nem fogja érdekelni,hogy neked most milyen az alkatod,mennyire vagy izmos. Annyi más dologgal le lehet venni a lábukról a lányokat.Ez a nagy sirás meg iszonyatos,mert elutasitott 1-2 lány,akkor te rögtön nem kellessz senkinek? Ezmiatt azt hiszed,hogy majd az izmosak lesznek előnyben? Nem azmiatt vagy lusta,mert nincs erőd lemenni kondizni,hanem azért mert ilyen könnyen feladod... Simán lehet találni barátnőt sörhassal is.


18F

2012. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is jobban bejönnek az izmos (nem kövér, nem zsírral fedett, zsírfejű, zsírnyakú), szálkás, de izmos srácok.

A nagyon vékonyak sem jönnek be egyáltalán, bocs.

2012. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti,igazad van van benne igazság amit mondasz..
2012. jún. 30. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!