Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bulin összejöttünk, vagy mégsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulin összejöttünk, vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Volt egy csinos lány egy házibulin, már józanul is szemeztünk, de amikor az alkohol hatására felszabadultak egy picit a gátlásaink, rendesen egymásnak estünk és faltuk egymást. Aztán másnap józanok lettünk és mintha mi sem történt volna hazament mindenki. Hülyeség lenne ráírnom és elhívni randira, lehet csak zavarban volt,mintahogy én is, és másnap azért nem beszéltünk egymással meg ilyesmi.. 20/F

2012. aug. 22. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
írj neki.nem sokat veszíthetsz
2012. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem írj rá!Beszélgess vele és utalgass a bulira h milyen jó volt.Onnan meg gondolom magadtól is menni fog.Valószínű eszébe fog jutni a kavárás és ha jók voltak az élményi akk kérdezd meg h lenne e kedve tallni veled.
2012. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Írj rá!!! Nagyon szurkolok!!!

Sajnos most én is ezen vagyok, nekem nem jött össze, neked viszont jöjjön!!!!!!! :)

2012. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Velem konkrétan ilyen egyszer történt, egy házibuliban (sima buliban nem gáz, mert még este hazamegy mindenki), szóval én lány vagyok. Ugyanígy összegabalyodtam eléggé egy sráccal, ráadásul úgy aludtunk, hogy átölelt, reggel elég jól kezeltem a helyzetet, oldottam a hangulatot, mert a fiú kicsit félénkebb típus. Másnap elhívott randizni, de nem éltem a lehetőséggel, mert nálam tényleg csak az alkohol adta meg a lökést. De ettől függetlenül tök jól esett, hogy felhívott, és nem úgy kezelt, mint egy lotyót.

Szóval, hogy valami hasznosat is írjak, szerintem hívd fel a lányt, figyeld meg, hogy hogyan viszonyul hozzád, és ha pozitívan, akkor megkérdezheted, hogy nincs-e kedve esetleg találkozni. (20L)

2012. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy írtam neki azóta és elhívtam :) Hamarosan találkozunk
2012. aug. 27. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Juhú! Szurkoloook :)
2012. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!