Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mennyi esélyem van normális kapcsolatra érett 14-16 év körüli lányt találnom?

Figyelt kérdés
22 vagyok, de szeretnék fiatalabb lányt, akivel járhatnánk, de normális gondolkodásút, igazából 14-22-ig keresgélek, mert manapság úgy tapasztalom nehéz rendes lányt találni, ezért kényszerültem kibővíteni az életkort.

2012. aug. 16. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:

A mai fiatalok előbb érnek, ezt bizonyítja a 13-15 éves korban való szüzesség elvesztése is!

Attól függ, hogy hol keresed a normális lányt, mert pl. szórakozóhelyen ilyet nem találsz. Ők kicsit visszahúzódóbb életvitelűek, s kevésbé hívják fel magukra a figyelmet öltözetükkel, és személyiségükkel! Tisztelet a kivételnek, de a legtöbb 15-16 éves lány szajhának öltözik, mert ezt látja a TV-ben, a sorozatokban, vagy netalántán a család körében. Aztán ők azok, akik szeretik fényképezni magukat, feltenni az internetre, s olykor kínos helyzetű képeket közzétéve kerülnek fel "fikázó" blogokra, napisz@r-ra, meg hasonló helyekre.

Azt sem tartom etikusnak, hogy Facebook-on, vagy SMS-ben szerveznek meg randikat, és e módon szemelnek ki partnert az interneten. Ezekből sosem lesz normális kapcsolat, mert a lány komolytalan.


De mindezek ellenére biztos vagyok abban, hogy találsz magadnak komoly partnert, de mindez tőled függ: nagy ismeret kell a lányok alapos megismerésére; s inkább azt mondom, randizz többet, mint egyből valakit felszedj!


Sok sikert!

2012. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hogy lehet érett egy 14-16 éves lány?
2012. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedomaci még mindig erre kószál. Fejezd már be haver, csak rólad szól lassan az oldal...a siránkozásodról! :D
2012. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha még egyszer felteszel egy ilyen kérdést, laposra taposom a farkadat. Ha annyira kell egy 14 éves ri.banc, akkor menj, aztán keress! Attól nem fog az öledbe hullani egy sem, ha százszor felteszed ugyanazt a kérdést!
2012. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22 éves férfi, aki már (elvileg) nem is szűz egy 14 éves lánnyal, aki max a csókig megy? úristen...
2012. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsi kedves 2-es de én erett vagyok. És Szeruntem minden velem egykorú

15/L

2012. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!