Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy eléggé molett lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy eléggé molett lánynak nincs esélye normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nehezebb,de nem reménytelen,a személyiségen sok múlik.

Mennyi idős vagy?

2012. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne!

Egyszer volt egy kalandom egy eléggé molett lánnyal, bár mi nem jöttünk össze, de tudom, hogy már férje van és gyereke. Fiatal, kb. 25 éves.

2012. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
De igen, csak nem velem.
2012. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok. Úgy általában rengeteg barátom van, szeretnek az emberek, fiúk, lányok egyaránt, csak éppen bárkinél próbálkozom, nem jön össze a dolog, nálam pedig nem próbálkozik senki :)
2012. jan. 8. 22:13
 5/17 anonim ***** válasza:
engem szexuálisan nem vonzanak a kövér lányok, így velem nem,de ismerek olyat,aki azt szereti, ha a lány nagyon husi(már van felesége).szóval fel a fejjel
2012. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A molettség egy pillanatnyi állapot, mely sporttal kezelhető, szóval nekem nem jönnek be a molett lányok.
2012. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

inkább ne egyél annyit, a híradóba most volt egy nő 141kilóról lefogyott 60ra mert ha nem tette volna 2 éven belül elpatkol. Sztem fogyjál, hidd el sokkal könnyebb mint nekünk srácoknak gyúrni:P

F18

2012. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

amennyiben nem betegség által duci, kövérebb, mert ilyen betegség is létezik!


De ha nem az által, akkor arról maga az illető is tehet, de képes rajta változtatni.


Amúgy meg egészségügyileg sem jó ha valaki dagadt, vagy túlsúlyos.

2012. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"amennyiben nem betegség által duci, kövérebb, mert ilyen betegség is létezik!"


És az ilyen betegségek nagyrésze jól kezelhető. Továbbá, ha valaki azért kövér, mert beteg, az nem molett, hanem általában durván obese, és egyéb látványos tünetek is szoktak lenni (szakáll, Downkóros arcvonások stb.). Őket nagyon sajnálom, csúnyán elbánt velük az élet.

Viszont nekem általában nem az jut a eszetben, ha meglátok egy dagadt csajt, hogy ú szegény biztos beteg, mert az látszik, hanem az, hogy lusta disznó.

2012. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%

Ne Johnny Deppnél próbálkoz...hanem ilyen fiuknál...akik hozzád illenek-.-'

[link]

2012. jan. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!