Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu egy faluban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemmondomel kérdése:

Van egy fiu egy faluban lakunk 2 évvel idősebb nálam és tetszek neki. nekem nem tetszik csak nagyon jó barátom na jó egy nagyon kicsit tetszik de az semmi elhívott randizni mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd le, vagy keress kifogást. Bár jobb ha őszintén meg mondod neki még a randi előtt, hogy nem akarsz tőle többet barátságnál. Meg fogja érteni szerintem. :) Én csak szerelemből randizok.
2012. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem, mondd meg neki, hogy neked nem tetszik ő, és ha még azután is akar veled találkozni, akkor érezzétek jól magatokat, és még az is meg lehet, hogy meg tetszik, veszíteni nem fogsz vele :)
2012. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de én nem mertem eddig elmondani mert lehet hogy nem leszünk barátok hogy annyira megsértődik...
2012. aug. 13. 22:12
 4/4 anonim válasza:
második vagyok... szerintem ha megbeszélitek, hogy te csak a barátjának tartod, és erős egy barátság, amit egyikőtök sem akar veszni hagyni, akkor túl fogja élni a barátságotok. A fiúnak pedig tiszteletben kell tartania az érzéseidet, hiszen nem mi mondjuk meg az érzéseinknek, hogy "Hé, azt kell szeretned, mert azt mondtam!". Ezt a fiúnak is tudnia kell, mert nem hiszem hogy csak úgy megtetszettél neki. Mondd el neki, hogy nem akarod, hogy ez a barátság kárára menjen, ezért nem akarod, hogy több legyen köztetek. Hiszen, ha egy barátod a barátod marad, akkor az örökre megmaradhat, de ha az a barátod a pasid akar lenni, az nem garancia arra, hogy örökre együtt lesztek, és ha szakitottok, akkor ezzel együtt a barátságnak is annyi(persze, nem minden esetben).
2012. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!