Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiú keresi csúnya lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiú keresi csúnya lány párját, de hogyan és hol?

Figyelt kérdés

Sokan próbálnak vígasztalni, hogy nem is vagyok ronda, legrosszabb esetben is átlagos, de én tudom, hogy csak jó indulatból teszik ezt, de én látom, amit látok a tükörben, amikor magamat látom. Az egykor aranyos kisfiúból egy csúnya nagy fiú lett, aki senkinek sem kell.

De én remélem, hogy van még olyan lány, aki hozzám hasonlóan képes volt belátni, hogy esélytelen a másik nem szebb tagjainál és képes leadni az igényeit hozzám hasonlóan esélyt adva a csúnyáknak is az ismerkedésre.


Csak szeretnék szeretni, ölelni, csókolni egy lányt, magamhoz közel tudni és érezni, hogy ő is viszont szeret engem. A jellem sokkal fontosabb, mint a külső, nekem már az!


Nincsenek kedves szép lányoka, akik ronda fiút fogadnának párjukként és én ezt meg is értem. Ez a természet rendje, csúnyához csúnya, széphez szép illik.



2012. aug. 3. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Te az előbbi nyávogós vagy, mi? Meg ne öld magad...
2012. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dávidmester13 ***** válasza:
100%
2012. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet,h az a baj,h túl zárkózott vagy és ha valaki közeledni próbál hozzád nem hagyod mert félsz a csalósdástól?Pl.:ha ír neked egy lány visszaírhatnál...kishitű vagy
2012. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És szerinted melyik lány fog úgy szóbaállni veled, hogy alapból kimondod, azért próbálkozol nála, mert csúnyának és kétségbeesettnek találod??


Legyél magabiztos, a belső kisugárzás, a határozott fellépés, és a jó szöveg az, amivel le lehet venni a normális lányokat a lábukról. Ha nyafogsz és hisztizel, meg úgy állsz hozzá, hogy úgy se jön össze, akkor nem is fog.

2012. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fent vagyok a rondarandin is, de a társkeresőkkel már több éve semmi sikerem. Egyrészt alacsony is vagyok, a lányoknak magas pasik kellenek, még a csúnyáknak is, másrészt ronda a fejem is és vékony is vagyok. Kb. minden rossz megvan a külsőmben, amiért esélytelen vagyok a lányoknál. A csúnyát lányokra úgy értem, hogy másoknak nem tetszenek külsőre, de nekem a jellemük úgyis megszépíti őket, úgyhogy nekem ők szebbek, mint a sok kelendő csinibaba, akik jellemre mind romlottak már és fogalmuk sincs arról milyen is szenvedni a magánytól, hiszen minden pasi a lábuk előtt hever.
2012. aug. 3. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Hány éves vagy?

2012. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!