Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenjek vele a strandra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vele a strandra?

Figyelt kérdés
Szóval.. A barátommal nem rég jöttünk össze.. Jobban mondva 1 hete. Jövőhéten menni szeretne strandra, és akárhogy rágja a fülemet én nem merek elmenni. Nem tartom magamat csinosnak. Sőt... Félek hogy ezért lesz vége a kapcsolatunknak. Még nem lehet azt mondani, hogy ha szeret, akkor biztos nem fog azért elhagyni, mert ő így szeret, hiszen még egy hónapja sem vagyunk együtt... Amikor találkozunk mindig rám jön az, hogy magamat elmondjam minden csúnyának és kövérnek, de ő mondja, hogy ez nem igaz... Mi legyen szerintetek? Elmenjek vele? Elég kellemetlenül érezném magam.. És mi lesz ha feltűnően megbámulja a lányokat? Tanácstalan vagyok...

2012. aug. 2. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

ha minden alkalomkor elmondod neki, hogy szerinted te milyen ronda és kövér vagy akkor ne csodálkozz ha nemsokára otthagy...valószínű azért van veled mert bejössz neki...

miért kell magad alatt vágnod a fát? én nem értelek, inkább örülj és próbáld vmivel erősíteni az önbizalmad, mert nem azért fog veled szakítani mert csúnya vagy hanem azért mert folyton ezt mondogatod majd neki és egyszer elege lesz a nyafogásodból!

2012. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én sem tudom, hogy miért csinálom ezt... Talán mert hatalmas nagy önbizalomhiányban szenvedek... Ő az első barátom.. Nem volt eddig ember, aki önbizalmat öntsön belém..
2012. aug. 2. 10:45
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Az elsőnek teljesen igaza van. Felesleges ezen rágódnod. Menj ki a strandra vele és érezd jól magad!

Egyébként azért a ruha annyira nem "ápol és eltakar", mint ahogy azt mondják...nem hiszem, hogy túl nagy meglepetés érné, ha meglát fürdőruhában. Ha valóban kövér vagy (amit nem hiszek), gondolod az ruhában nem látszik? Ő így is téged akar.

Szóval befejezni a nyavalygást és húzzál ki a strandra! :)

2012. aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

élvezd amikor megdicséri a ruhádat, a hajadat, vagy amikor rád mosolyog, ez mind olyan amiből önbizalmat tudsz meríteni és majd egy idő után biztos megerősödik az önbizalmad.

csak egyet NE tegyél ne nyafogj előtte és ne hasonlítsd magad más lányokhoz!!

2012. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most leszek 11.én 16 éves..
2012. aug. 2. 10:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg, ha nem tartod magad csinosnak, ill. kövérnek látod magad, tessék leállni sportolni, odafigyelni az étkezésre, mindent megtenni azért, hogy jobb alakod legyen! A változást ő is észre fogja venni és ez szintén alkalmas az önbizalmas növelésére! :)
2012. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sportolok. Szoktam futni és görkorizni... Meg néha tornázok.
2012. aug. 2. 10:55
 8/10 anonim ***** válasza:
11 és 16? ez valami vicc? :O
2012. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, mit nem értesz?

E hónap 11-én lesz 16 éves... Tényleg baromi komplikált dolog...

2012. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9. hú basszus ezt benéztem. úgy olvastam "most leszek 11 én" ő meg 16.


sztem menj el vele strandra, kérdező. lehet megfürdet és dobálni fog a vízben. ezt a lányok általában szeretni szokták, de a fiúk is :D

2012. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!