Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csúnya ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csúnya ha egy lány széles vállú?

Figyelt kérdés
Mert szerintem irtó ronda. És egy fiúnak se tetszem. :(
2012. aug. 3. 02:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
sztem is ronda xd
2012. aug. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem is széles alapból, ha kicsit rágyúrok akkor meg irigyelhet nem egy mai kissrác. Emellé elég keskeny a derekam és a csípőm, szóval tiszta férfias, és ha csak kardio edzést csinálok, akkor sem lesz nőiesebb. Ez van, én is utálom mégis van barátom. Szóval ne aggódj!

21L

2012. aug. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát nekem széles csípőm is van és nagy mellem. A derekam nagyon vékony. És nem vagyok túlsúlyos, még mielőtt bárki írná.
2012. aug. 3. 02:20
 4/18 anonim ***** válasza:
11%
Képet :)
2012. aug. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Sportoltam, évekig úsztam versenyszerűen, utána kosárlabdáztam. Széles lett a vállam. Eddig három hosszabb kapcsolatom volt, egyik fiúnál sem volt téma a vállaim szélessége... hidd el, nem ezen múlik.


21/L

2012. aug. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem is az, a csípőm is széles, e a derekam vékony. Egyszóval homokóra. Én szeretem. Jobb, mint a fiús alkatú deszka, engem legalább nem tévesztenek össze egy férfivel.:)
2012. aug. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csúnya. Valaki ezt örökli. Valaki meg azt hogy elhízik, vagy azt hogy nem tud meghízni. Minden attól függ hogy te előnynek látod vagy hátránynak magadban. Azt kell szem előtt tartanod, hogy minden embernek megvan az Archilesz-sarka, neked a vállad az jelenleg, később lehet a köldököd lesz, de mindig lesz olyan ami miatt kisebbrendűnek gondold magad. Az meg biztos nem igaz hogy egy fiúnak sem tetszel, legfeljebb csak nem találkoztál olyannal akinek lenne mersze eléd állni hogy megmondja neked. Amúgy hány éves vagy? Lehet a korodbeli fiúknak az még ciki, de elárulom hogy 17 évesen én is a modellalkatú lányokra csorgattam a nyálam.
2012. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

18 vagyok.

És nem tudom, hogy én is örököltem-e vagy a sporttól lett ilyen. :S Mert kiskoromban úsztam, aztán abbahagytam és most már 7 éve táncolok.

2012. aug. 3. 13:17
 9/18 anonim ***** válasza:
Mutass 1 képet a válladról fej nélkül ésmegmondom neked hogy milyen :D
2012. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 HalkHogen ***** válasza:
Nem csúnya. Egész pontosan: nekem pl. nem számít.
2012. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!