Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem manapság olyan lányt találnom, aki adna nekem esélyt annak ellenre, hogy nem vagyok jó pasi?

Figyelt kérdés

2012. júl. 30. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
először csinálj magadból jó pasit, azzal kezd pl , hogy nem itt rinyálsz,máris nőttek az esélyeid.
2012. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet h van akinek jó pasi vagy és van akinek nem vagy az.

jól gondolom, hogy még sosem volt senkid?

2012. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát, tényleg nem volt még senkim, de így nem is lesz, ha egyrészt nem tudok hol ismerkedni lányokkal csak neten, másrészt meg nem támadnak le alányok, mint más fiúkat, hogy de helyesek. Én csak aranyos jelzőt kaptam, ami tudjuk, hogy mit jelent.
2012. júl. 30. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:

ismerkedj idősebb nőkkel.

ha nincs szerelem, legalább szex legyen.

egy 40-50 körüli nő még nagyon jó az ágyban.

én is csak ilyeneket kapok, h.

Sármos 10

Sportos 5

Kisfiús 3

Intelligens 4

Csibészes 0

Határozott 1

2012. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
22 vagyok és kaptam már szexajánlatot 29 éves érett, intelligens nőtől, csak távol élt tőlem.
2012. júl. 30. 21:04
 6/8 A kérdező kommentje:
De én szeretetre, szerelemre, normális kapcsolatra vágyom igazából, amellett, hogy szeretnék szexelni is.
2012. júl. 30. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:
csak a pénz számít! néd meg a Playboy ház ura aki közel van a halálhoz lottyadt az egész ember még is mennyire sok nő nyalja falja...
2012. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
keress tovább.nem adhatod fel!
2012. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!