Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt az első csókotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókotok? Helyszín, körülmények?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Abban a buszmegálló, ahol mindig egy buszra szálltunk, és elsőnek pillantott meg:$ Egy kis tulipánfa alatt, még pontosabban
2012. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Nekem nem volt valami romantikus :) menntünk busszal budapestre egy táborral és a lánnyal el kezdtünk beszélgetni és észre vettem, hogy tetszem neki és meg csókoltam. Jó érzés nagyon főleg ha álmaid szerelmével csókólozol. Olyan érzés mintha találnál az utcán 10.000 ft
2012. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy állomáson történt.:) 14 voltam, ő picit több... Célzott rá, hogy most meg fog történni.:) Nagyon jó volt.:))
2012. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Az enyém kicsit vicces..:D Nagy hó volt és lökdöstük egymást a hóba, meg egymásra feküdtünk tömtük egymás arcába a havat..:D Én hanyatt feküdtem a hóba ő meg rajtam és egyszerre egymásra néztünk, a szemünk találkozása is nagyon jó volt és utána megtörtént..:)) Én voltam akkor 14/L, ő pedig 15/F. Azóta is ő az én szerelmem..^^ már 2éve együtt vagyunk.:)
2012. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
Nyálas
2012. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
12%
Az előttem lévő hozzászólóval egyetértek Nyálas!
2012. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
13 voltam, mozi után össze szedtem minden bátorságomat, és megcsókoltam, ö vissza csokolt. ahogy végeztünk, csörgött a telefonja, haza kellett ROHANNIA. következö találkozásunknál szakított
2012. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egy nálam 9 évvel idősebb sráccal, spiccesen. És tényleg nyálas volt.. A következő már a helyes egyénnel :) Nekem a második volt az igazi. AZ elsőt inkább tagadom
2012. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jaj, egyesek érzelmi szintje egy ajtófélfáéval vetekszik. Miért lenne nyálas egy történet amiben van egy virágzó fa, hó, vagy bármi más? Azért mondták el ezeket a részleteket hogy a kérdező el tudja képzelni hogy MILYEN VOLT AZ ELSŐ CSÓKUNK! Helyszínt és körülményeket kért...egy komplett, egész benyomást. Nem csak annyit várt hogy: "A buszmegben. Jó volt." Hanem egy kicsit részletesebben... Senki nem kérdezte hogy "szerinted nyálas e az eddig válaszoltak elsőcsóktörténete?" Mellesleg akinek ezek a sztoryk nyálasak, azok csak irigykednek, mert az övékre nem emlékeznek részegség miatt, vagy elég nyomorultul sikerült a dolog egy kuka mögött... (Vagy egyszerűen csak fiúk, és még abban a hitben vannak, hogy a szerelem és a szép körítés nyálas. Majd felnőnek egyszer.)


Szóval.


Az én első csókom lépcsőházban, a legalsó szinten (talán pince, vagy alagsor) történt. Esni kezdett az eső és bemenekültünk a legközelebbi lépcsőházba amit találtunk. Nagyon sötét volt a pince, nem láttunk semmit. Vizesek voltunk, nevetgéltünk, kerestük egymást a sötétben...egyszer csak megtalált, magához húzott, és lágyan megcsókolt. Nagyon jó volt! Finom, puha és meleg. :)


Lehet nyálasozni...gondolom az eső, és az átázott ruhák már túl sok... :D

2012. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A nyálast arra értették, hogy az illetővel váltott csókjuk nyálas volt. Szó szerint. Nem nyelték le a nyálukat.:DD
2012. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!