Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mély, férfias hangom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mély, férfias hangom van, de kisfiús alkatom, ez nagyon durva, bejönne nektek?

Figyelt kérdés

Huszonéves felnőtt fiú vagyok, de külsőre max 17-nek nézek ki, de volt, aki már 15-nek mondott külsőre. Elég gáz, de ez van. A pofám sem férfias, hanem kisfiús, még az arcszőrzetem sem valami erős, nem i snő mindnehol normálisan, szóval inkább borotválom, pont emiatt fiatalabbnak néznek. Viszont van egy férias jellemzőm, ez pedig a mély, férfias hangom. Nos anyám szerint olyan kellemes, férias hangom van, hogy mehetnék rádiósnak is például, illetve egyszer egy kérdőives nő csengetett nálunk, kitöltetett valami tesztet velem és mikor hazaértek az szüleim, akkor kicsit kedveskedett nekem és mondta, hogy már meg is vagyunk, a kellemes hangú fiatalemberrel már ki is töltettem a tesztet.


Engem zavart eleinte, de amikor hallom a sok magas hangú srácot, inkább büszke vagyok arra, hogy ilyen mély, férfias hangom van és inkább ez legyen, mitn b.zis, vékony hangom fiú létemre, de nem tudom ez fiatal lányoknál manapság mennyire jön be. Még nem volt barátnőm, mert nem vagyok az a menő srác igazából, nem is merek kezdeményezni igazán, neten szoktam ismerkedni inkább.

Csak fura,hogy kisfiús alkat, kölyökkép és mellé férfias, mély hang párosult. Gondolom, aki lát engem ismeretlenként nem ilyen hangot várna, hanem valami magasabbat.



2012. aug. 3. 02:21
 1/6 anonim ***** válasza:
hutyutyuhutyutyu
2012. aug. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te most gyakorlatilag leb.zisztál minden olyan srácot akinek magasabb hangja van?? Amiről egyáltalán nem tehetnek???!!!!
2012. aug. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan csak 15 vagyok, de osztályban is mindig azt hiszik, hogy én vagyok a legkisebb(korban). Amikor meg előszőr telefonálok valakivel, nem tudja, hogy én vagyok az a "gyerek" a hangom alapján. :D ugyanez a helyzet, nemtudom a lányoknak mennyire jön be, eddig nem volt bajom ezzel ;)
2012. aug. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam mindig előny, ha egy férfinak mély hangja van, főleg, ha kellemesen mély. Ha emellé társul egy tetszetős személyiség is, akkor szinte biztos, hogy nyert ügye van nálam. :) Azért az arcodról megnéznék egy képet, hogy mégis milyen az, amikor egy huszonéves férfi tizenévesnek néz ki.


L/18

2012. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 FranciCica válasza:
szerintem aranyos! férfias de mégis nem teljesen :) XD
2012. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát mindig azt kaptam alányoktól eddig is, hogy aranyos vagyok. Részeg és józan lányoktól egyaránt.
2012. aug. 3. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!