Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi az ideális korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az ideális korkülönbség?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok ,és nem tudom eldönteni max.hány éves pasim lehetne.

2012. aug. 2. 16:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 2X-8 helyett X/2-8 kell, csak elírtam és ezzel le is égettem magam...a többi marad :D
2012. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Áhh...hagyjuk :D X/2+8 :D
2012. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Mind1:D xdd

Köszönöm:D

2012. aug. 2. 19:12
 14/18 anonim ***** válasza:

10.!

Köszi a megoldókulcsot. Én írtam az eredeti képletet, a (X:2)+8=Y-t. Fel is b@szta az agyamat, mert nem tudtam vissza fele kiszámolni, ahol az X az ismeretlen és az Y a változó, de köszi, már sokkal jobb :)

2012. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Kedves utolsó, azért jön ki neked rosszul, mert helytelenül számolsz. Először kivonod a nyolcat és utána szorzod meg kettővel. De nézzük meg ezt képletekkel:

Fiú életkora: X

Lány életkora: Y


Eredeti verzió szerint:

2X-8=Y (így kapod meg, hogy a férfihez hány éves lány illik minimum).

Ebből kifejezve X-et:

X=2*(Y-8)



23F/Matematikus MSc (csak, hogy rajolhassak :D)"


Na most én vagyok a gyökér vagy szerinted ez a "képlet" tényleg jó és a lányhoz egy 14 éves fiú illik?


mert ez jön ki.


X=2*(y-8)

X=2*(15-8)

X=2*7

X=14


Hát bocs, de szerintem inkább nem kéne ezt reklámoznod, hogy matek MSc-n vagy. Vagy ezt nem tudtad kiszámolni, vagy csak simán hülye vagy, hogy szerinted 14 éves fiú kell egy 15 éves lánynak.

2012. aug. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%

A képlet teljesen jó, azonban ezt azalapján csináltam, amit korábban fent írtak, ami valahogy így hangzott (és már helyesen írom):


Ha a férfi életkorát elfelezzük és hozzáadunk nyolcat, akkor megkapjuk, hogy hány éves lány illik hozzá. Nem állítottam, hogy ez egy jó képlet, én csak egyszerűen leírtam, hogy hogyan kell visszafelé számolni. És természetesen nem 14-15 évesekre van kitalálva a dolog, mert ekkor ilyen furcsaságokat kapsz eredményként. Pl. egy 12 éves pasihoz a képlet alapján 14 éves lány illik (és persze a 14 éves lányhoz is 12 éves fiú).


Vagy 10 éves fiúhoz 13 éves lány. A képlet 16 éves korban egyenlítődik ki, akkor lesz pont egálban a két nem (16-16).


Ismétlem, ez nem a hivatalos számolási mód, hanem azon alapszik, amit talán a kérdező, vagy valaki más írt az első oldalon...olvasd el és meglátod. Én csak egyszerűen megadtam, hogy lehet korrektül visszafelé számolni.


De, ha te képlet alapján akarsz pasizni/csajozni, akkor elvitatkozhatnánk arról, hogy melyikünk a gyökér ;)

2012. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%

De, hogy örülj és ne hülyézz le mégjoban, csináltam neked egy fantasztikus képet is a két életkor változásáról:


[link]


A férfi a piros, a nő a zöld. Látható, hogy valószínűleg a kiindulási adatokban lehetett hiba, hiszen a nő életkorát jelképező egyenesnek nincs akkora meredeksége, mint a férfiének, így a végtelenben ezek eléggé széttartanak. De, hogy megint beleköthess valamibe:

Ha egy 8 éves lány úgydönt, hogy mostazonnal kell neki egy pasi, akkor bizony-bizony az újszülött fiúk között kell neki keresgélnie...

2012. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kedves 15.!

Mint már a koponya is említette a képlet FÉRFIAKNAK van kitalálva! Nálunk egy >16 éves fiút nem szokás se férfinak nevezni,se annak tekinteni, ugyanúgy ahogy egy 15 éves tini csaj sem lesz nő. Mielőtt pusztán képletet kezded el kritizálni, értsd meg a tartalmat! A képlet önmagában és visszafele is megállja a helyét, persze ez csak elmélet és nem kőbe vésett törvény.

2012. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!