Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi az ideális korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az ideális korkülönbség?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok ,és nem tudom eldönteni max.hány éves pasim lehetne.

2012. aug. 2. 16:42
1 2
 1/18 okoska31 ***** válasza:

ebben a korban szerintem 17.


majd 10 év múlva már lehet 10-15 év is akár.

2012. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nagyon maximum 18 de még véletlen sem 20+os mert az már bőven azon lesz, hogy megdugjon.
2012. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 okoska31 ***** válasza:
ha nem lenne egyértelmű, az ebben a korban 17 a fiú maximális életkora akart lenni...
2012. aug. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
#2 vagyok nekem mondtad?...
2012. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nincs megszabva, de te is érzed, hogy egy huszonéves nem hozzád való. Persze vannak kivételes esetek. Én azt mondom, hogy olyan 18-ig optimális.

Egyébként én is 15 éves vagyok, és a barátom 18. :)

2012. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Én is így gondoltam.

2012. aug. 2. 16:49
 7/18 anonim ***** válasza:
Férfiaknak szokták azt mondani, hogy a te (vagyis a férfi) korod fele + 8 év. Levezetve az én esetemben - 22 vagyok - (22:2)+8=19 Tehát hozzám kb egy 19 éves vagy annál öregebb csaj passzol(na). Ezt számold ki fordítva és megkapod a hozzád ideális korú pasit.
2012. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem nem lehet konkrétan megmondani. De szerintem a te korodban meg a 1-2 év az ideális.

15 éves koromban összejöttem egy 18 éves sráccal és egyáltalán nem volt jó, érződött, hogy teljesen másképp gondolkozunk meg minden.

20L

2012. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#7-es, ez biztos jó így? Először is szerintem a szerelem nem korban mérhető és ez az egész nem is számítható ki matematikailag. Szerintem. Persze logikusan végiggondolva én is azt mondanám, hogy 18-ig max. Afölött már ne! (Legalábbis 15 évesen)

Viszont visszatérve a te matekos kiszámításodhoz, ez sehogy se passzolna. Én 16/l vagyok és ha fordítva csinálom ez jön ki- 16*2=32 32-8=24 Tehát 24 éves vagy az alatti pasi illene hozzám. Viszont ha vesszük ezt a 24-es pasit, akkor- 24:2=12 12+8=20 Tehát neki pedig egy 20 vagy a fölötti csaj lenne ideális. Vagyis a pasinak 20, nem 16! Ez így problémás eleve! És mint már mondtam, szerintem ezt nem a számok teszik. A lényeg, Kedves Kérdező, hogy jól kijöjjetek, legyen közös témátok és a srác ne csak megd*gni akarjon Téged, hanem mindketten komolyan gondoljátok és szeressétek egymást! (Persze evvel nem azt akartam mondani, hogy az jól van, ha egy 15 éves lány meg egy 30 éves pasi!!!)

2012. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, azért jön ki neked rosszul, mert helytelenül számolsz. Először kivonod a nyolcat és utána szorzod meg kettővel. De nézzük meg ezt képletekkel:

Fiú életkora: X

Lány életkora: Y


Eredeti verzió szerint:

2X-8=Y (így kapod meg, hogy a férfihez hány éves lány illik minimum).

Ebből kifejezve X-et:

X=2*(Y-8)


Tehát hozzád egy pont 16 éves férfi illik és egy 16 éves férfihoz is egy pont 16 éves lány :)


23F/Matematikus MSc (csak, hogy rajolhassak :D)

2012. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!