Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csokolozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csokolozni?

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok...es nem tudok csokolozni meg egy fiut se csokoltam meg....de mar kellene....ojan barati korom van akik nyiltabbak mint en...es csokoloztak is mar...tetszik egy fiu es tobbszor is mondta hogy csokoljam meg de felek...mert megnem csokoloztam...mit tegyek?mondjatok valamit...kerlek

2012. aug. 1. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
szájjal
2012. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nagy dolog az egész, nem kell hozzá nagy tehetség.
2012. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Régebben sokat ábrándoztunk, hogy milyen lehet csókolózni, biztos valami nagy transzot okoz majd, milyen bonyolult dolog... Sokat agyaltunk rajta, sokat is röhögtünk rajta. Aztán amikor először csókolóztam, tök hirtelen jött, nem volt időm agyalni se, fel fogni se nagyon, de én nem gondoltam hogy elcsesztem valamit. Nem fogok ilyen miatt amúgy sem depressziós lenni ha netán nem úgy sül el ahogyan kéne.

A fiú csókoljon meg, ne te őt mindenesetre. Nyugi, ez olyan dolog, olyan jön magától dolog ha elkezded.

2012. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Leírást kérsz? Öööh.. hát.. Mivel mindenki máshogy csókol így csak a saját nevemben beszélek..

Szóval..

Álltok egymással szemben, közel, egymás szemébe néztek.. Vagy nem....

Ezesetben hirtelen jön de azt én nem tudom elmagyarázni..

Szóval..

Tehát álltok ott.. Az ajkatok egyre közelít.. De ott max. valami kis halvány része az elmédnek fogja ezt felfogni.. Mert a gondolkodás ott már nem megengedett.. ha félsz, hirtelen elfelejted.... mert tuti h nem olyan erős az a félelem, h megszakíts miatta 1 csókot ;)

Szóval..

Az ajka hirtelen a szádhoz ér... Gyögéden simogató érzés... talán ad neked szájrapuszit, talán nem...

De utána.. a szátok csak úgy kinyílik....

Mivel neked -valszeg- oldalra van fordítva a fejed,-csak egy kicsit! ez is magától jön nehogy direkt oldalra fordítsd a fejed!-,ezért kicsit olyan lesz, mintha enyhén félrebillentett fejjel egy halat utánoznál.. xd.. vagyis vmi olyasmi.. a szátok meg mintha egy kirakós 2 tökéletesen csodálatodsan összeillő darabkája lenne...

A szád halványan ki-be csukódik, de úgy, hogy közben az ő szája ,vagyis az ő szájának a jobb és bal hajlata a te két ajkad között van... Ez így megy.... De hidd el ott majd ösztönösen jön.. mint a flörtölés... én amikor először flörtöltem,-és csak hónapok múlva jöttem rá, h- totál magától jött.. nah ez így lesz a csókkal is... pussika sya ;) =)

2012. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a sok jo tanacsokat...:)puszi nektek:)
2012. aug. 7. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!