Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ébredés után szoktatok csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ébredés után szoktatok csókolózni?

Figyelt kérdés
csak szerintem zavaró a szájszag?

2012. jún. 30. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
igen szoktam imadom a parom,es nem tasitom el es nincs szaj szaga
2012. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk, nem is nagyon szoktam érezni olyan erős szájszagot, meg amúgy se érdekel.
2012. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fúj...
2012. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Szoktunk, és nem érzem, hogy szájszaga lenne. Talán mert vegák vagyunk? Nem tudom.
2012. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
talán mert mostok fogat mint a normális emberek
2012. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, szoktunk. Nincs szájszaga, legalábbis olyan, ami büdös lenne. Szóval így is ugyan olyan jó, mint egyébként.
2012. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az 5. válaszoló kedvéért: hiába mosol fogat este 10-kor, ha reggel 8-ig csukva van a szád. Olvass kicsit az emésztésről, és látni fogod, hogy a gyomor emésztésével szagok is termelődnek. Egy előző válaszoló viszont jól le lett pontozva, 0%-ra, csak mert arról írt, hogy a vegaságuk oka lehet annak, hogy nincs szájszaguk.

A dolog nyitja (vagyis a szájszagé) egyértelműen az, hogy mit eszel. Főleg a reggeli szájszagnak a nyitja lehet az, hogy este mit ettél, lefekvés előtt. Akár egy féltubus fogkrémet is benyomhatsz zárásképpen, reggel akkor is büdös a szád, ha hamburgerrel fejezted be a napot, vagy úgy általában egymásra rohasztottál a gyomrodban mindenféle szervest.

Le lehet pontozni, az könnyebb, mint okosságra használni az internetet.


A kérdezőnek:

szoktunk, minket nem zavar.

2012. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!