Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell JÓL csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell JÓL csókolózni?

Figyelt kérdés

Mindent írjatok le! Kíváncsi vagyok arra, hogy hogyan dugom be a nyelvem, meddig tartsam bent, a más szájában mit csináljak, ő mit fog az enyémben..ELőnyök hátrányok? Mire figyeljek?


13/L



2012. jún. 28. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:

gyere át és megmutatom 18/f


na jó vicceltem. De amúgy ha ő már csinálta nincs problem, de mivel valószínű ő is korodbeli igy lehet problem.


Bár az egész olyan mint az alvás, magától jön...

2012. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet leckét venni belőle.Észre sem fogod venni és már tudsz is.
2012. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az enyémbe például semeddig, mert undorít. mindenki másképp szereti, ezért a kérdés egy nonszensz.
2012. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jön minden magától, nem lehet ezt leírni, hidd el. Én is sokáig emiatt aggódtam, de csak simán megtörtént. Jó volt, mára már bele is jöttem rendesen. Amikor először történt én is 13 voltam. (14/L)
2012. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Meddig tartsd bent? -.^

Számolod a másodperceket vagy mi? :O

2012. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia! Én elmondok pár dolgot.

1.Úgy, ahogy neked, a pasidnak is kényelmes, vagy elkezded, hogy pl. arra gondoltam, mi lenne, ha... És elkezditek. Ez veszélyes, mert ha még nem akarja, akkor fel is pofozhat, de ez romantikusabb.

A másik, elég szar, de az én elsőm az úgy volt, hogy:

- Akkor megcsókalhatlak?

- Igen.

... Ok itt mindenki felkészült, összerakjátok a szátokat, a nyelves csóknál pedig nyelvetekkel is nyalogatjátok a másikét. Ha ezt nem akarjátok elsőe akkor max bexsukod a szád.

2. Annyi ideig, ameddig akarjátok, de ha már húzza el a fejét, akkor ne tartsd vissza XD.

3. Lényegében nyalogatni fogja a nyelvedet. Te is az övét.

4. Jó csókolózást, és sok sikert!

2012. júl. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha ez nemjönne be, akkor a következőt csináld.


Hajolj közel, csücsöríts és és kezdj el elefánthangokat adni. Hidd el ez ösztönözni fogja a partnert.

2012. júl. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) sokkal okosabb lettem:)
2012. júl. 7. 22:02
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem is úgy mondták, mert én még nem próbáltam, de bemásolom:

szóval nem úgy kell kezdeni hogy rögtön felfalja a fiú a lányt vagy fordítva.mondjuk először puszi, rendesen hgoy ne legyen zavarba,ha az megvan akkor lehet a szájra és mondjuk úgy hogy egyre hosszabban ott tartani.aztán mondjuk picit kinyitni a szájakat és úgy folytatni,szintén addig ameddig már úgy hozzászokik,és aztán nem vadállat módjára de óvatosan ki lehet nyújtani a nyelvet hogy picit összeérjenek. ez nagyon izgi. háát aztán a legjobb megfogalmazás hogy el lehet kezdeni kergetőzni a nyelvekkel :D

nekem nem korombeli mondta, de ő nagyon jó fej, és megkértem magyarázza el, mert senki nem mondott normális választ GYIK-on

14/L

2012. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!