Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csokolozni, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csokolozni, es hogy csokoljak meg egy lanyt? Elotte kerdezzem meg vagy csak ugy?

Figyelt kérdés
17 eves fiu vagyok meg egyszer se csokoloztam es ezrt nagyon felek hogy benazok, mertaz en koromban mar illene tudni, hogy kell. Most van egy lany es tudom hogy tetszek neki es o is bejon nekem. Tegnap egy buliba kettesben beszelgettunk egy felreeso helyen es nem tudtam mit csinaljak kerdezzem meg, hogy megcsokolhatom-e vagy csak ugy ni? Segitsegre lenne szuksegem. Elore is koszi.

2012. jún. 9. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell megkérdezni a megfelelö pillanatban amikor kettesben vagytok és ugy érzed egyszerüen csókold meg :) Ha nem harapdálod csak a nyelveddel trükközöl a szájában nem lesz gond
2012. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Az se árt ha közbe fogod a kezét, mert akkor nem tud megpofozni.... (tapasztalat)
2012. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

"mertaz en koromban mar illene tudni"


akkor miért nem tudod?

2012. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az első barátnőmtől, 26 évesen megkérdeztem ("szabad?"). A csók megvolt, de később szólt, hogy ilyet többet ne kérdezzek, mert nagyon kiábrándító. Szóval ne kérdezd, csak csókold meg. :-)


39F

2012. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cseszter20000 válasza:
sztem nem kell megkérdezni de ha pl feltétlen szólni akarsz akk mondatsz vmi olyat hogy "mondtam már hogy meg foglak csókolni "vagy azt is csinálhatod hogy lassan közeledsz hozzá és ő tudni fogja mit akarsz és ha e is látod hogy szeretné akk csak csókold meg
2012. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!