Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hona vehetem észre hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hona vehetem észre hogy egy pasi mikor akar csókolózni? és az baj hogyha a lány az első randin vissza utasítja legelső csókját?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Észreveszed majd, mikor meg akar majd a pasi csókolni ne izguljál.

Az pedig érdekes kérdés, hogy az első randin legyen-e csók. Én nem ágállok ellene, az első randin már a srác megcsókolt, igaz, már 3 hónapja járunk, de csak ennyi, semmi komolyabb nem történt, pedig 22 évesek vagyunk. Ő megelégszik egy csókkal eddig, így szerintem aki megengedi, azt se nézi le a pasija és ha neked ez túl gyors a pasi is megérti szerinetm.

22L

2012. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. jún. 4. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre hogy előtte sokat "szemezett" a számmal miközben a szemembe nézett :)

Amúgy nem hinném hogy az első randin meg akar csókolni ha igen először egy szájra puszi aztán megfigyeli hogy reagálsz... Szóval nem a nyelvét fogja egyből ledugni a torkodon XD Nyugi! No para. Ha akarod visszautasíthatod de azzal együtt a fiút is visszautasítod.

Szóval utána magyarázkodhatsz ezerrel.

2012. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, most alkalom van a csókra, akkor oleld meg. Ha majd kiugrik a szíve (érezni fogod oleléskor!), esetleg izzad, akkor szeretné. Szemedbe néz, feléd fordul a lábaivail (tehát nem éppen elfordulni, vagy arréblépni készul)
2012. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Taylor Smith válasza:
Figyelj.. ez embertől függ..volt már olyan csajom akivel se nem randiztunk se semmi,az első beszélgetés végén lekapott,és nyelvel méghozzá..volt aki 5 hónapig nem akart szájra puszináll többet adni.. szerintem nyugi,történik ami történik..lényeg hogy jó legyen :)
2012. jún. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek :)
2012. jún. 7. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:

hát, figy , ne utasítsd vissza. akkor minek mész el randizni..

ha soakt nézi a szádat akkor meg akar csókólni.

2012. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!