Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem háborít fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem háborít fel, hogy hiába van sok szép lány, ha mind jellemre ronda?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 11:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is sokszor így van....

A szépség meg nem szubjektív. Ezt azok találták ki, akik csúnyák.

A Vatikáni Múzeum szép. Még akkor is szép marad, ha valakinek nem tetszik. Ezt nem lehet megmagyarázni, így van. Hasonlóképp: igenis ki lehet választani a szép fiúkat/lányokat. Ők akkor is szépek lesznek, ha éppen valakinek nem tetszenek...

A kérdésre visszatérve: szerintem az igazán szép lányok legtöbbje tudja magáról, hogy szép. Tehát illegetik-billegetik, kéretik magukat; kihasználják, hogy legyeskednek körülöttük a fiúk, válogatnak, mert "megtehetik". Sokszor azonban a körülöttük lévő fiúk "gyűrűjétől" nem látják meg a többi szép (és normális) srácot. Ez jellemromboló. 28F

2012. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%

Szép az, ami érdek nélkül tetszik. (Kant)


Na most ha nekem valami nem tetszik, akkor az per definitionem nem lehet szép.

2012. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez így erős túlzás! Kérdés csak az, hogy mihez képest ronda a jellemük, és a te lelki paramétereid milyenek, hogy ezt a kijelentést megtehesd irányukban? Ha a tökéletesség oly magas szintjén állsz akkor persze...

Sokféle külső és belső jellemvonás, és ezeknek kombinációja, létezik. Az hogy a pont neked speciálisan tetszővel nem találkoztál még, az még nem biztos, hogy nem is létezik.

Bár azt én is észrevettem, hogy a külsőleg vonzó lányok sokszor felszínesebbek, de ennek oka lehet az is, hogy azt tapasztalták, hogy a külsejükkel elérhetnek/áthidalhatnak dolgokat. Viszont ebben azok hibáztak, akik ezt elhitették velük: főként a férfiak. Ők meg csak esendők, és elhiszik.

De semmi gond sincs ezzel, csak legfeljebb nem ők a te célközönséged!

2012. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy jellemre ronda? Milyenek?
2012. aug. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!