Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gyengülök el ennyire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyengülök el ennyire, ha nekem tetsző lánnyal találkozom élőben?

Figyelt kérdés

Minél közelebb jön hozzám annál inkább hevesebben ver a szívem, parázom a külsőm miatt, úgy érzem ronda vagyok és totál gáznak érzem magam hozzá képest.

Például legutóbb haveromék megszívattak, hogy azt ordították nekem és közben egy nagyon gyönyörű bombanő felé mutogattak, aki ott napozott és feküdt hason, hogy menj már oda és szólítsd le!

A lány meg hirtelen megmozdul és felemelte az egyik lábát, nem tudom mit jelzett vele, de nekem nagyon kínos volt, hogy haverok direkt beégettek előtte.



2012. júl. 31. 03:20
 1/4 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Ilyenek az emberek... Elgyengülnek.


Havert meg hanyagold, egy orrbanyomás sem lenne túlzás.

2012. júl. 31. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
talán mert lehet hogy tényleg ronda vagy!
2012. júl. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg ronda, de a nyilvános alázást senki sem érdemli meg...
2012. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
oda írtam hogy talán,egyébként a mindenkinek más a szép!
2012. júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!